R. Grosjeanas: „Ferrari“ kitąmet vėl bus stipri

R. Grosjeanas: „Ferrari“ kitąmet vėl bus stipri
logo 2022 Gruodžio 30 d. 13:01, Pirelli

Buvęs F-1 lenktynininkas Romainas Grosjeanas mano, kad nepaisant visų problemų, su kuriomis susidūrė šiemet, „Ferrari“ komanda vėl bus stipri 2023 m.

Italų ekipa itin gerai pradėjo šių metų sezoną ir per pirmas tris lenktynes iškovojo dvi pergales. Tačiau dėl vėliau padarytų klaidų ir gedimų komanda atsidūrė duobėje bei stipriai nusileido savo pagrindiniams varžovams - „Red Bull“ ir Maxui Verstappenui.

„Manau, kad po pirmų trijų lenktynių daugelis galvojo, kad „Ferrari“ su Charlesu Leclercu gali tapti čempionais“, - sakė R. Grosjeanas.

„Bet visi žinome kuo tai baigėsi, jie šiaip ne taip sezoną užbaigė antroje vietoje. Neabejoju, kad Charlesui turėjo būti nemalonu. Kai pirmauji čempionate ir artimiausią varžovą lenki 45 ar 65 taškais, bet sezoną baigi antras, tai tikrai skausminga.“

R. Grosjeanas neabejoja, kad „Ferrari“ ir kitais metais kovos dėl aukščiausių rezultatų.

„Manau, kad „Ferrari“ bus stipri kitais metais. Šiemet jie turėjo labai greitą automobilį kvalifikacijoje. Charlesas puikiai atliko savo darbą, nors ir padarė keletą klaidų. Dažniausiai klysti tada, kai bandai pavyti varžovą. Jei pirmauji ir viskas klostosi sklandžiai, situacija būna daug paprastesnė. Aš likau sužavėtas Charleso pasirodymu. O „Ferrari“, manau, pasimokys iš savo klaidų ir kitais metais vėl kovos dėl pergalių.“

„Ferrari“ komandai kitais metais ir toliau atstovaus minėtasis C. Leclercas bei Carlosas Sainzas. Bet ekipa turės naują vadovą - Fredericą Vasseurą. Prancūzas pakeis ne vienerius metus komandai vadovavusį Mattią Binotto.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392