S. Bourdais: man pradeda sektis (11)

S. Bourdais: man pradeda sektis
logo 2008 Rugsėjo 07 d. 00:16, Gepa Pictures
„Toro Rosso“ lenktynininkas Sebastienas Bourdais kaip reikianti sužibėjo Belgijos GP kvalifikacijoje, pirmojoje jos dalyje pasiekęs patį geriausią rato įveikimo laiką.
Antrojoje dalyje prancūzas buvo aštuntas, o trečiojoje pelnė devintąją starto poziciją. Keturiskart „Champ Cars“ čempionas pasibaigus važiavimams neslėpė džiaugsmo tokiu pasirodymu.
„Po šios kvalifikacijos galėjau išlipti iš bolido ir pareikšti, kad vairavau puikiai ir kad komanda, kaip visada, gerai padirbėjo“, - pareiškė S. Bourdais.
„Bolidas važiavo gerai, nors ir nesugebėjome per daug įsimaišyti į greitesnių už mus būrį. Vis dėlto, palaukime ir pažiūrėkime, kokią kiti pasirinko taktiką. Mus nuo šeštos ar septintos vietų skyrė vos pora dešimtųjų“, - teigė prancūzas.
„Pamažu man viskas ima sektis, kol kas šis savaitgalis klojasi gerai. Jaučiu šią trasą, man tinka jos posūkiai. Buvo malonu pamatyti savo vardą pirmosios kvalifikacijos rezultatų lentelės viršuje. To jau spėjau pasiilgti“, - pridūrė jis.

Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Windows
| 09/07 13:16 Atsakyti
nesu Borde fanas, nei gerbejas, bet mano akimis ziurint , jis niekuo neblogesnis uz Vitaliu. Paprasciausiai Vitaliu sekme labiau lydi. (na per lietu, gal ir geriau Vitalius vaziuoja, bet tik per lietu. Massa ir per lietu nemoka vaziuoti, bet uz Raikinena daugiau tasku turi. O be to, pradzioje cempionato ir buvo su sudais sumaisytas!)
kimi 4ever
| 09/07 13:12 Atsakyti
man tai labai patiko, kai sakė: ,,kodėl aš tik aštuntas?' :D
ndL
| 09/07 13:09 Atsakyti
nepersokes griovio, nesakyk op :)
ernexe
| 09/07 11:29 Atsakyti
prisikarksejo Bergeris :))
detonator750i
| 09/07 10:20 Atsakyti
Kitais metais jis visai turetu pavaryti, nes kaip jis pats sake, didziausia jo problema, tai padangos su groveliais, o kitais metais bus slick, prie kuriu jis lb priprates... Sekmes tau Sebai
Whisker
| 09/07 03:15 Atsakyti
vat sitam zmogui tai didelis respect'as, tiek kaip zmogus, tiek kaip lenktynininkas jis yra super. Truksta tokiu zmoniu f1. Manau, kad jis tikrai vertas vietos f1, tiesiog jam reikia laiko adaptuotis ir jis dar gali ne karta visus nustebinti. Cart cempionu tris kart is eiles netampama siaip sau.
Xsas
| 09/07 03:05 Atsakyti
Civic > tik nevaizduok buko :)
Civic
| 09/07 01:31 Atsakyti
Spejo pasiilgti ar pirma karta pamate, budamas F-1? :)
Singas
| 09/07 01:18 Atsakyti
taip ir toliau, Sebai :)
Varioo
| 09/07 01:13 Atsakyti
gal atsigaus, nes champ care buvo greitas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas