S. Bourdais neramina bolido greitis kvalifikacijoje (12)

S. Bourdais neramina bolido greitis kvalifikacijoje
logo 2008 Kovo 03 d. 09:13, GEPA pictures
„Toro Rosso“ pilotas Sebastienas Bourdais pripažino, kad jam kelia nerimą komandos bolido greitis važiuojant kvalifikaciniu rėžimu.
„Formulės-1“ naujokas į sportą ateina laimėjęs iš eilės keturis „Champ Car World Series“ titulus, bet jis vis dar pratinasi prie naujojo bolido.
„Kvalifikacijoje turi gerai pasirodyti. Manau, šiuo metu tai yra mano silpnoji vieta. Važiuojant ilgas distancijas galiu važiuoti pakankamai greitai, bet pirmo rato metu gana sunku parodyti gerą laiką“, - spaudos atstovams po bandymų Jereze sakė prancūzas.
Jis patvirtino, kad paskutiniuose bandymuose komanda labiau rūpinosi starto procedūrų testavimu, o ne kvalifikacijos simuliacija.
„Kiekvieną karta sumontavę naujas padangas bandydavome atkartoti starto procedūras. Priekinės padangos dar šaltos, o galinės jau įkaitusios, nes prieš tai jas apšildai prasukdamas ratus, todėl gana sunku pajausti bolidą. Kvalifikacijos simuliacijos praėjo sklandžiai kai paskutinį kartą jas atlikome, bet turime palaukti pirmų lenktynių. Man teks viską iš naujo išmokti“, - sakė „Toro Rosso“ pilotas.
„Viskas priklauso nuo to, kaip gerai naujuosius bolidus paruošė kitos komandos, nes jos dar tik tobulinimo darbų pradžioje. Bet mes naudodami senąjį modifikuotą bolidą esame darbų pabaigoje. Atrodo, kad šiuo metu esame gana konkurencingi, bet jeigu Melburnui jie paruošė didelius atnaujinimus, tada galime nuo jų stipriai atsilikti. Pamatysime ką jie atsiveš, tikiuosi nieko labai svarbaus“, - sakė jis.
Prancūzas teigė, kad jis nesijaudina dėl to kaip jis pasirodys pirmosiose savo „F-1“ lenktynėse.
„Nesu nei pasitikintis savo jėgomis, nei nepasitikintis. Nesu labai emocingas, tiesiog stengiuosi mėgautis ir kuo geriau atlikti savo darbą. Nors lenktyniauju jau daug metų, bet esu naujokas, todėl turėsiu labai daug ko išmokti. Tiksliai nežinau ko tikėtis, bet nežadu dėl to rūpintis, nes nieko negali pakeisti, tik kuo geriau važiuoti“, - baigė S. Bourdais.

Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Testarossa
| 03/10 18:04 Atsakyti
režimas != rėžimas
Singas
| 03/07 10:54 Atsakyti
Labai šauniai kalba su žurnalistais. Jaučiasi visiškai kitoks stilius nei F1 vilkų ;) Sebas konkrečiai ir aiškiai kalba, o anie visi TIKISI, porina, kad dabar nekovos, bet ilgainiui KOVOS dėl podiumo ir t.t.
dr._Lauda
| 03/03 21:36 Atsakyti
xtremez> neseku champ car'o, tai cia idomiai visai, gal koki linka placiau situo atveju turi? butu idomu :) ta prasme taip kaip alonzas kazkada i mikrofona isterikavo?? nu geras :)
A.Senna_best
| 03/03 20:43 Atsakyti
protingas diplomatiskas ir santurus zmogus,nors trasoj niekam vietos neuzleidzia,kovoja prosto stiliuk protingai,tokia nuomone as susidariau ziuredamas eile dokumentiniu seriju apie champcart per explorer
Xtremez
| 03/03 19:50 Atsakyti
Poto kai Champ Car'e jis pradejo vos ne verkti i mikrofona kaip jo lyderis "nepraleido" ir laimejo, tai sitas crybaby nieko gero mano nuomone nezada. Priprato buti top komandoje ir tiesiog atvaziuoti pirmas. Cia to nebus, nusivils,susimaus pora kartu ir vaziuos namo.
deluck
| 03/03 19:39 Atsakyti
'Nors lenktyniauju jau daug metų, bet esu naujokas' skamba ziauriai, bet tai tiesa..
hoksila
| 03/03 12:19 Atsakyti
teks ilgai pratintis. sekme champ care tikrai dar negarantuoja nieko panasaus f1
Toxa
| 03/03 11:33 Atsakyti
Nu champ care tai jis labai super pavare. Labai tikiuosi, kad formuleje jam lygiai taip pat gerai seksis...
kryspinas
| 03/03 10:56 Atsakyti
na bachuras tikrai ne ton komandon papuole... Jam reiktu sedeti Wiliams bolide.. Vietoi Kazuki va tada tai duotu vaidzu..

P.S>
Kiek champ car atsiemnu tai jis ne ka prastesnis samurajus negu Japonai.. Megejas pasistundyti.. :)
agagag
| 03/03 10:47 Atsakyti
taigi cia tororoso ir nebus to greicio per daug
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas