S. Bourdais skubina ekipą dėl savo ateities (6)

S. Bourdais skubina ekipą dėl savo ateities
logo 2008 Spalio 17 d. 07:46, Gepa Pictures
„Scuderia Toro Rosso“ lenktynininkas Sebastienas Bourdais ragina savo komandą nedelsti ir sprendimą dėl jo likimo ekipoje priimti dar nesibaigus sezonui.
Priminsime, kad ekipos vadovas Gerhardas Bergeris pareiškė, kad jo komanda neskuba apsispręsti dėl 2009 metų sudėties ir galbūt net palauks iki sezono pabaigos, tačiau S. Bourdais teigimui tiek daug laukti neįmanoma.
Prancūzas sunerimęs, kad jam gali tekti laukti gruodžio mėnesio ir tik tuomet išgirsti „Toro Rosso“ sprendimą, o neigiamo atsakymo atveju tai reikš, kad Bourdais nebespės rasti sau vietos kitams sezonui niekur kitur ir paprasčiausiai liks be darbo.
„Na, tuomet man šansų nėra“, - kalbėjo S. Bourdais paklaustas apie galimybę „Toro Rosso“ komandai tik po sezono nuspręsti dėl jo likimo.
„Esu lenktynininkas-profesionalas ir negaliu visko palikti ir laukti, laukti, laukti. Jei gruodį jie nuspręstų komandoje turėti kažką kitą, tuomet liksiu be lenktynininko vietos, tad tiek ilgai laukti tikrai negaliu.“
„Šiuo metu man reikia sprendimo, bet tai viskas, ką galiu padaryti. Tai nėra mano atsakomybės sritis. Reikalai kiek sudėtingesni, nei norėčiau ir savo nesėkmei galiu už tai brangiai sumokėti, bet nieko padaryti negaliu.“
Kalbos apie S. Bourdais sutarties nutraukimą sklando jau nuo sezono vidurio, tačiau pastaruoju metu, po kelių labai gerų prancūzo pasirodymų netgi ekipos vadovas G. Bergeris viešai reiškė pasitenkinimą savo lenktynininko rezultatais.
Šiuo metu S. Bourdais turi 4 taškus ir užima 17 vietą.

Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
*fisco*
| 10/17 10:13 Atsakyti
Tikiuosi Begeris priims nors viena gera sprendima kaip vadovas ir prates sutarti su Bourdais.
dr._Lauda
| 10/17 09:53 Atsakyti
labai butu gaila jei str sugalvotu vietoj burde paimt koki buemi ar senna. na gavo siemet neitiketinai stipru komandos drauga, bet ne taip jau ir prastai salia jo atrodo, gaila butu jei pasitrauktu neatskleides viso savo potencialo...
DonRomaso
| 10/17 09:25 Atsakyti
Alonso sprendimo nebuvimas, vel stabdo visus sanderius. Nemanau kad TR labai tikisi Alonso, bet vistiek geriau palaukti :)
annizizi
| 10/17 09:09 Atsakyti
Jei Vettelis liktu TR, tai gal ir butu galima rizikuoti. Bet keisti abu pilotus butu labai optimistiska.
AF1
| 10/17 08:50 Atsakyti
Paskutiniais etapais, bent jau dviejuose is ju - jis greitesnis uz Vetteli. Bet is esmes tai nieko nereiskia. Vat jei ir Sanchajuje ir dar Brazilijoje scorintu geriau uz vokietuka - cia jau butu kita kalba. O siaip jo problemos yra panasios, nors ir stambesnes, kaip ir Kimio siumetines - bolido nesuderinamumas savo vairavimo stiliui.
HORN
| 10/17 08:33 Atsakyti
Na paskutiniais etapais jis praktiskai toks pat greitas, kaip Vettelis, tad jo atsisakyti ir paimti koki Buemi butu nelogiska.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas