S. Bourdais: vejuosi S. Vettelį (9)

S. Bourdais: vejuosi S. Vettelį
logo 2008 Rugpjūčio 13 d. 22:07, GEPA pictures/ Franz Pammer
„Toro Rosso“ pilotas Sebastienas Bourdais teigia, kad jis vejasi savo komandos draugą Sebastianą Vettelį.
Keturis kartus amerikietiškosios „Champ Car“ serijos čempionas, debiutuodamas „Formulės-1“ lenktynėse Australijoje pelnė du taškus, tačiau nuo to laiko jam nepavyksta lenktynių baigti pirmajame aštuntuke ir jį nuolatos lenkia jaunesnis komandos draugas.
Pilotas pripažįsta, kad dažnai jam nepavyksta gerai paruošti bolido lenktynėms, bet mano, kad jis tobulėja.
"Mes visi turime savitą vairavimo stilių, kuris mums labiau patinka. Maniškis visai netinka bolidams, kurių priekiniai ratai slysta greituose posūkiuose, bet įvažiuojant į lėtus sukibimo su trasa būna per daug", - „L'Equipe“ leidiniui sakė prancūzas.
"Man labai sunku prie to priprasti, nes vieną akimirką atrodo, kad aš nepakankamai stengiuosi, o jau kitą - perspaudžiu bolidą. Sebastianas (Vettelis, - red. past.) prie to geriau prisitaikė. Atradau keletą smulkmenų, kurios man leido geriau perprasti bolidą, nors vis dar turiu sunkumų, bet po truputį vejuosi varžovus", - teigė „Toro Rosso“ pilotas.
Jis pripažino, kad maži pakeitimai davė didesnės naudos nei tikėtasi.
"Dabar truputį gaila, kad daug laiko iššvaisčiau vaikydamasis grandiozinių idėjų kaip pritaikyti bolidą savo vairavimo stiliui. Šiuo metu koncentruojuosi prie keleto mažų detalių ir į priekį einu mažais žingsneliais, o tai atrodo, padeda. Padėtis gana komplikuota, bet toks jau gyvenimas", - nepatenkintas kalbėjo prancūzas.

Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
1969 01 03
| 08/14 22:13 Atsakyti
Cia kaip is tos serijos: dviratukas mano niekad nesustoja...
marsaz
| 08/14 16:35 Atsakyti
yra dalykai kuriuos galima derinti ir yra dalykai kuriu ne. Pvz svorio paskirstymas, bendras aerodinaminis paketas ar specifines vaziuokles savybes. Bolidai skirtingi ir cia mums tik patylet, kai apie tai snekama :)
talento bourdais turi tikrai, klausimas tik ar sugebes laiku parodyt tai
2taskeliai
| 08/14 16:01 Atsakyti
nu joa tikrai vejasi :D
HORN
| 08/14 11:43 Atsakyti
Siaip jau ne tiek daugjis ir teatsilieka. ~0.3s. i rata.
SXGreddy
| 08/14 11:12 Atsakyti
Siaip ar taip mes apie bolidu derinima nieko nezinom. Tiesiog kadangi lenktyniu metu dar galima keist spalrnu atakos kampus bei padangu slegi tai tik ta ir tezinom, o kiek dar visokiu reguliavimu!
remF1
| 08/14 10:17 Atsakyti
labai nuo daug ko tai priklauso..sparnu atakos kampas tik maza dalele
Smith
| 08/13 22:58 Atsakyti
„Mes visi turime savitą vairavimo stilių, kuris mums labiau patinka. Maniškis visai netinka bolidams, kurių priekiniai ratai slysta greituose posūkiuose, bet įvažiuojant į lėtus sukibimo su trasa būna per daug“, – „L'Equipe“ leidiniui sakė prancūzas."

Taigi sparnų atakos kampus galima reguliuoti, ką jis čia šneka dabar. Pataisykit jei aš klystu.
MCLAREN VALDO :D
| 08/13 22:56 Atsakyti
kazkaip abejoju :D
seniecka
| 08/13 22:35 Atsakyti
Ai, nu cia jau iprasta. Zodziais bando issaugot savo sikna f-1 pasaulyje. F-1 ne ta vieta, kur delsiama. Viena dienu tu f-1, kita jau joje nebesi.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas