S. Domenicali kviečia M. Verstappeną nebūti egoistu (4)

S. Domenicali kviečia M. Verstappeną nebūti egoistu
logo Gegužės 22 d. 16:36, Pirelli

Nuo to laiko, kai „Formulės-1“ savaitgaliuose atsirado sprinto lenktynės šeštadieniais, Maxas Verstappenas yra vienas iš nuosekliausių šios naujos idėjos kritikų. Olandas yra įsitikinęs, kad šios trumpos lenktynės suteikia visai ne tuos pojūčius, kuriuos duoda ilgos lenktynės sekmadienį, bet to – duoda labai mažai taškų.

Tokia pasaulio čempiono pozicija privertė „Formulės-1“ vadovą Stefano Domenicali pabendrauti su lenktynininku, nes reikia geriau suprasti Maxo poziciją. Apie tai pasaulio čempionato vadovas papasakojo „Daily Mail“ leidiniui.

„Aš esu prieš, kad mūsų sporte sportininkai negalėtų kalbėti apie tai, kas jų nuomone, yra svarbu, - pasakojo Domenicali. - Tačiau kartu jie turi suprasti, kad egzistuoja bendras čempionato vaizdas. Niekas iš mūsų negali būti egoistu. Mes visi esame šio sporto ir šio verslo dalimi. GP tampa vis geresni dėl mūsų globalaus mąstymo.

Kartais būna sunku išeiti iš savos komforto zonos ir mes negalime sau leisti tinginystės ar tik savęs garbinimo“.

Domenicali pridūrė, kad įsiklausė į Maxo argumentus, nes laiko svarbiu žinoti lenktynininkų nuomonę. Tačiau sirgalių interesai čempionato vadovybei yra svarbesni.

„Žinoma, mes dar išnagrinėsime sprinto lenktynių ypatumus, - aiškino F-1 prezidentas. - Bet padarysime tai sezonui pasibaigus, kai įvyks visi šeši suplanuoti sprintai. Primenu, kad mes nesiruošiame sprintų rengti kiekviename etape. Dabar mūsų sportas turi ir naujos auditorijos ir labai svarbu, kad kiekviena savaitgalio sesija būtų įdomi.

Būtų neteisinga, jei sportiniai bolidai suktų ratus trasoje vien tik inžinierių ir pilotų interesais.

Mes su Verstappenu smulkiai aptarėme visus šiuos klausimus. Jis atsakė, kad myli mūsų sportą ir savo darbą. Is yra pasaulio čempionas, kuris kovoja dėl trečio titulo. Jis, galima sakyti, yra gimęs prie vairo. Ir aš jaučiu, kad „Formulėje-1“ jis išsilaikys ilgiau už mane. Jokių problemų tarp mūsų nėra, bet nereikia į viską žiūrėti tik iš savo varpinės“.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
N7
IP: c1b11ff | 05/22 19:56 Atsakyti
Jau greičiau ne gimęs už vairo, bet pradėtas ant sėdynės....
Niu jo
IP: 679a6a2 | 05/22 18:07 Atsakyti
Tiek investavo, net taisykles pakeitė, kad marketingas geresnis būtų, o čia pst ir pabėgs, paliks FIA ant ledo... Reikia atidirbti ką gavai
F-FANAS-1
IP: 5cdd489 | 05/23 07:39 Atsakyti
Man tai tas sprintas, irgi nelabai patinka kaip žiūrovui. Nebent būtų 2 lygiaverčiai sprintai kaip kad F2. Ir kas laimėjo sprintą tas antram sprinte 6 startuoja.
Dabar po to sprinto, nelabai ir besinori lenktynių žiūrėti. Nes įspūdžiai kaip ir patirti jau, o realiai laukia tas pats, tik ilgesnė distancija, su kuro taupymu..
Heiteris
IP: 1dbb9b3 | 05/23 10:05 Atsakyti
Originalis antraštė
F1 boss begs Lewis Hamilton to stay and makes "selfish" point after Max Verstappen threat
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778