S. Perezas: anksčiau antra mašina komandai būdavo našta

S. Perezas: anksčiau antra mašina komandai būdavo našta
logo Kovo 30 d. 21:48, Pirelli

Kadangi „Red Bull“ komanda šiame sezone yra laikoma besąlygišku favoritu, vieninteliu lyderio Maxo Verstappeno varžovu kovoje dėl titulo yra jo partneris Sergio Perezas.

Po to, kai komandos kolegos pirmuosiuose dviejuose etapuose apsikeitė pergalėmis, lentelėje juos skiria tik vienas taškas. Tačiau pagal dviejų praėjusių sezonų patirtį yra ryškiai matoma, kad visa komanda dirbo tik Maxo Verstappeno naudai, todėl ir šiemet gali iškilti daug klausimų dėl Perezo šansų.

Pats meksikietis tikina, kad 2023 metais bus kitaip.

„Puikiai prisimenu, kad kai tik atėjau į komandą, vaizdas buvo visai kitoks, - kalbėjo S. Perezas. - Jie dalyvaudavo lenktynėse su dviem bolidas (ne su vienu), vien dėl to, kad privalėjo tai daryti pagal taisykles.

Dabar aš galiu pasakyti, kad jaučiu save komandos dalimi. Jaučiu, kad užimu joje ypatingą vietą ir esu gerbiamas. Lenktynininkui tai yra labai svarbu.

Man atrodo, kad komanda visiškai mane palaiko – kaip ir Maxą. Ir aš tikrai turiu šansą iškovoti čempiono titulą“.

Pilotas pažymėjo: „Dabar man kur kas komfortiškiau prie vairo. Prieš metus mes daug ko išmokome darbe su bolidu – tai susiję su nustatymais ir tais būdais, kuriais mes stengiamės kompensuoti man nelabai tinkamas mašinos charakteristikas. Mes vis geriau išmokstame naudotis bolido galimybėmis.

Dabar mes turime stiprų automobilį, prie kurio vairo jaučiuosi užtikrintai. Man patinka su juo dirbti – tikiu, kad mūsų pasirinkta kryptis leis išspausti iš jo maksimumą.
Labai svarbu tęsti kovas su Verstappenu viso sezono metu. Tam būtina, kad bolidas būtų greitas visomis sąlygomis.

Prieš metus, kai mes pradėjome atnaujinimus ir važiuoklę „pastatę ją ant griežtos dietos“, - tie pakeitimai buvo naudingesni Maxui ir skirtumas tarp mūsų išaugo.

Manau, kad dabar mes iš mašinos abu norime to pačio. Pirmuose etapuose mūsų reguliavimai buvo labai panašūs, mums reikėjo to pačio balanso. Šia prasme tai sėkminga situacija“.
Prieš metus Perezas Melburne finišavo antras, nusileidęs tik Charlesui Leclercui su „Ferrari“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749