S. Vettelis kels sparnus į „Ferrari“? (30)

S. Vettelis kels sparnus į „Ferrari“?
logo 2008 Kovo 20 d. 20:43, GEPA pictures/ Mathias Kniepeiss
Šį savaitgalį italų spauda ėmė skleisti gandus, esą „Ferrari“ komanda jau pasirašė penkerių metų trukmės sutartį su šiuo metu „Toro Rosso“ gretose lenktyniaujančiu Sebastianiu Vetteliu. Vokietis italų komandoje esą pradėtų važiuoti jau nuo 2009 metų pradžios.
Vis dėlto, vienas iš „Toro Rosso“ komandos savininkų Gerhardas Bergeris greitai ėmė neigti šiuos gandus, teigdamas, kad perspektyvusis vokietis turi iki 2010 metų pabaigos galiojančią sutartį su „Red Bull“ koncernu.
„Vettelis turi trejų metų trukmės sutartį su „Red Bull“, todėl jis dar trejus metus bus kartu su „Red Bull“. Jis nebeturi daugiau jokių sąsajų su BMW, jis 100 procentų priklauso „Red Bull“, - pareiškė austras, pats praeityje lenktyniavęs „Formulėje-1“.
Iš tokių gandų pasijuokė ir „Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa, kurį, jei tikėtume kalbomis, S. Vettelis būtent ir turėtų pakeisti po šių metų sezono.
„Turiu trejų metų sutartį, ir komandos viduje jaučiuosi labai gerai, visi ekipoje yra laimingi“, - pareiškė brazilas, šiurkščiai suklydęs Australijos GP lenktynių starto metu.
„Be abejo, praėjusios lenktynės nebuvo fantastiškas savaitgalis komandai, tiek lenktynininkams, tiek ir komandai, tačiau dėl vieno rezultato niekas nepuls ekipoje visko keisti“, - teigė sportininkas.
„Visi patenkinti lenktynininkais ir komanda, o aš, jei jau pamiršote, turiu trejų metų trukmės sutartį“, - pridūrė jis.
S. Vettelis „Formulėje-1“ debiutavo praėjusiais metais. 20 metų amžiaus sportininkas jau spėjo sudalyvauti 9 lenktynėse ir pelnyti 6 taškus. Vokietis 2004 metais laimėjo „Formulės BMW ADAC“ pirmenybes, o 2006 metais tapo Europos „Formulės-3“ vicečempionu.

Komentarai (30)
moderator La Form
| 03/20 20:48 Atsakyti
Jo jo, kur gi ne. Jau penkeriu metu sutartis... Ims taip viskas 1 2 3 ir ivyks.
Senelis
| 03/20 20:51 Atsakyti
ne viena antis tapo faktu...būtų jėga...
praisas
| 03/20 20:52 Atsakyti
gal net is tikro perspektywus,o ne taip,kaip apie likusius "perspektywiuosius" kalbama
bytta
| 03/20 20:56 Atsakyti
Vettelis jaunas.O tie trys metai netruks praeiti.
ZombieMan
| 03/20 20:59 Atsakyti
Pilipe vel pasirode kaip tikras optimistas. As kazkaip abojoju ar tai, kad jis komandoje jauciasi "labai gerai" pades jam islikt kiek ilgiau. Matosi, kad zaidzia jis ne savo lygoj. Kazkaip turiu nuojauta, kad ji pakeis kitamet kazkas. Ir visai nesvarbu ta sutartis- Alonso sutartis su McLaren irgi galiojo ilgiau nei vienerius metus, bet nieko nera neimanomo.
Sandrra
| 03/20 21:26 Atsakyti
perskaicius pirma sakini kazkodel pradejau juoktis.
slatkus
| 03/20 21:29 Atsakyti
F-1.lt darosi anciu ferma. Ne naujienos o antys. Tuoj naujienos apie orus artejancio GP metu bus pateikta: Malaizijos GP: Lenktyniu metu lis lietus?
gore
| 03/20 21:43 Atsakyti
massa kaip visada labai viskuo užtikrintas. Kai sezono pabaigoj lėks iš fiat kaip musė iš barščių, galės tada kudakuot apie tą savo trejų metų sutartį.
1969 01 03
| 03/20 21:45 Atsakyti
Schumacheris prakish Vetteli i Ferrari 100%. Massos vietoj nebuciau toks tikras:)
anexus
| 03/20 21:47 Atsakyti
vettelis mano manymu yra jau dbr vienas geriausiu pilotu formulej. Paziurekit su kokiu prastu bolidu kokia vieta issikovojo australijos gp... as ferrari vietoj tikrai investuociau y ji ir jei jie taip padare tai as juos didziai sveikinu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas