S. Vetteliu susidomėjo W. Weberis (27)

S. Vetteliu susidomėjo W. Weberis
logo 2008 Rugsėjo 16 d. 09:01, SWR3
Buvęs M. Schumacherio vadybininkas Willi Weberis susidomėjo puikią formą demonstruojančiu vokiečiu Sebastianu Vetteliu („Toro Rosso“).
Naujienų agentūra SID paskelbė informaciją, kad buvęs M. Schumacherio vadybininkas gali pradėti bendradarbiavimą su S. Vetteliu.
Kai Willi Weberio buvo paklausta, ar galėtų dirbti su Italijos GP herojumi, pastarasis atsakė: „Be abejonių. Sebastianas yra malonus vaikinas, tad bendradarbiavimas su juo būtų tikrai smagus.“
Nepaisant šios informacijos, kol kas šia tema jokių oficialių pareiškimų nebuvo.
Įdomi detalė – S. Vettelis yra reta išimtis lenktynininkų gretose – jis neturi vadybininko, o visus reikalus tvarkosi pats.

Komentarai (27)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
AF1
| 09/17 09:11 Atsakyti
Ponas Didelis Schumacherio Draugas man primena toki multiko personaza - Mr.Crabs is Kempiniuko... anam irgi tik zalieji slamantys rupi, nors deklaruoja ir meile klientui ir darbuotojams ir t.t. ;)
DjShumis
| 09/16 21:09 Atsakyti
Šito nežinojau kad visus reikalus Vettelis pats tvarkos, matos smarkiai galvotas vaikis. Sebastianas man jau senokai yra kritęs akin, kaip geras pilotas, jaunas dar bet puikiai važiuojantis, visai būtų smagu matyt jį rimtesnėj komandoj, ir gal būt kovojantį dėl čempiono vardo. Go Vettel :)
Mortux
| 09/16 21:09 Atsakyti
Sutinku su Exodus:) Nors aišku, babkių tai noris...:\ Bet primena kitą straipsnį...
1969 01 03
| 09/16 20:29 Atsakyti
kryspinas>gal Toro Rosso energergetini gerima netrukus maximos lentynose tuoj rasim?
Exodus
| 09/16 20:25 Atsakyti
Kai esi pats sau seimininkas, tai jokio vadybininko ir nereikia. Manau, kad Vetteliui kolkas babkiu kiekis nelabai rupi. Salyginai imant tikriausiai uzdirba ir taip daug. Sportiniu auto jam nereikia - ir taip su formule1 laksto, tai nelabai kur ir isleidzia :-)
svayux
| 09/16 19:06 Atsakyti
praktiskai neabejoju, kad po metu kitu, atsidurs pagaliau jau stipresneje nei siuo metu ekipoje. Red bullis siuo metu nerodiklis, nors ir pateks cia kita met, bet redbuli kankina kazkokios labai jau matytos problemos Honda, SuperAguri atveju, kai antrine dukterine ekipa pranoko gamykline, taip ir cia dabar su red bulliais sakyciau, nors situacija svelnesne, vaziuoja dar palyginus apylygiai abi ekipos.
Zero7
| 09/16 18:50 Atsakyti
Gerai...nebereikes ieshkoti,nes be vadybininko,kaip be oro...manau shiame versle...
abL
| 09/16 18:40 Atsakyti
nu vadybininko toks darbas užkalt kuo daugiau bapkių, iš ferrų jie gerai su shumiu traukdavo, tačiau buvo už ką, nes ir shumis buvo geriausias, o dabar jaunas talentas tai yra iššūkis kiekvienam, net ir geriausiam vadybininkui. Bet aišku jeigu nori į ferrus, tai jis kaip tik :) visgi brangus tai gal ir brangus, bet kad ryšių turi tai turi, o vadybininkai daug reiškia pasirašant sutartis, o jaunus talentus mėgsta geros komandos :)
Tiesto
| 09/16 18:03 Atsakyti
money money money, allways funny:)
McNerka
| 09/16 16:48 Atsakyti
Scenarijaus autorius bernis, rezisierius maxas.. Waidina: iceman-kimi raikonen, superman-lewis hamilton, oldman-david coulthard,bruce lee-kazuki nakajima,michael shumacher-sebastian vettel,fernando alonzo-fernando alonzo..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas