„Super Aguri“ ir „Toro Rosso“ bolidai vėluos (1)

„Super Aguri“ ir „Toro Rosso“ bolidai vėluos
logo 2007 Spalio 03 d. 21:06, GEPA pictures
Kitų komandų bolidus šiemet naudojančios „Super Aguri“ ir „Toro Rosso“ komandos prasitarė, kad 2008 metais joms sezoną gali tekti pradėti naudojant dabartinę techniką.
„Toro Rosso“ ekipa ruošiasi 2008 metų modelio bolidą naudoti tik tada, kai „Formulės-1“ čempionatas persikels į Europą. Tokį galimą sprendimą gali lemti „Red Bull Technologies“, kuriančios bolidus „Toro Rosso“ ir „Red Bull“ komandoms, planai kiek įmanoma daugiau laiko skirti naujo bolido kūrimui.
„Super Aguri“, tuo tarpu, yra priklausoma nuo „Honda“ planų. Po itin nesėkmingo šių metų sezono pastaroji kitų metų pirmenybėms kuria visiškai naują bolidą. Tai reiškia, kad paruošti bolidus abiems komandoms – ir gamyklinei „Honda“, ir „Super Aguri“ – gali tiesiog pritrūkti laiko.
Kitų komandų sukurtą techniką kitąmet ruošiasi naudoti ir „Prodrive“ komanda. Manoma, kad ši ekipa naudos identišką „McLaren“ ekipai bolidą.

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
de crasheris
| 10/03 21:36 Atsakyti
Nepradėkit rėkti kad patys nemoka kurti bolidų.Mažos komandos,gal pinigų neturi.Ir tai,žinokit kad Williams savo karjeros pradžioje naudojo ne savo bolidus
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas