„Super Aguri“ vyksta į Barseloną (16)

„Super Aguri“ vyksta į Barseloną
logo 2008 Balandžio 19 d. 18:30, Super Aguri
Nepaisant finansinių sunkumų ir abejonių dėl komandos ateities, „Super Aguri“ komanda žada dalyvauti lenktynėse Barselonoje ir ekipos sunkvežimiai jau pajudėjo į Ispaniją.
Japonų komanda išgyvena labai sunkius laikus. Iki pat sezono pradžios papildomo finansavimo ieškojusi ekipa, paskutinę akimirką surado galimą pirkėją, tačiau šią savaitę „Magma“ korporaciją, kuri atstovauja Jungtinių Arabų Emyratų investuotojus, paskelbė atsiimanti savo siūlymą ir pasitraukė iš derybų.
Visos komandos viltys šiuo metu siejamos su „Honda“ kompanija, remiančia „Super Aguri“ nuo pat jos įkūrimo, tačiau komanda teigia, kad ji ir toliau derasi su kitais galimais investuotojais.
„Manau, iki kito savaitgalio jokio sprendimo nepriimsime. Po to gal turėsime kokių nors žinių pirmadienį arba antradienį, bet mes neturime daug laiko“, - „Reuters“ agentūrai teigė komandos bendrasavininkas Fumio Akita.
Šią žiemą „Honda“ pranešė „Super Aguri“, kad jie negali ir toliau remti antros komandos „Formulėje-1“ ir palaimino derybas su „Magma“ grupe. Taip japonus privertė pasielgti naujos sekančio sezono taisyklės, kurios reikalauja, kad visos komandos kurtų savo bolidus pačios, todėl Agurio Suzukio ekipa turi tapti nepriklausoma ir pelninga organizacija jeigu nori užtikrinti savo ateitį.
Dėl tos pačios priežasties ir „Red Bull“ prabilo apie „Toro Rosso“ ekipos pardavimą, tačiau austrai neskuba atsisakyti antrosios komandos.
„Super Aguri“ sezono pradžioje buvo labai nekonkurencingi, nes visos žiemos metu japonai, taupydami lėšas, nedalyvavo bandymuose. Komandos pilotai Takuma Sato ir Anthony Davidsonas buvo paprašyti saugoti bolidus, nes komanda nėra paruošusi pakankamai atsarginių dalių.
Šią savaitę ekipa nedalyvavo ir bandymuose Barselonoje.

Komentarai (16)
Gvidas_F1
| 04/19 18:44 Atsakyti
Taupiai, taupiai ziurek jei pasikartos Australijos savaitgalis, tai Monake ur i taskus pretenduos :), speju iki sezono pabaigos isnyks jie...
klidutis
| 04/19 19:01 Atsakyti
o ka awstraliloj kas buva uzmirsau?
Gvidas_F1
| 04/19 20:09 Atsakyti
klidutis>tik 7 iki finiso davaziavo :)
Mclarennew
| 04/19 21:35 Atsakyti
nesuprantu kaip aguri dar ivsis nori dalyvauti...kai ju likimas na jau aiskus seniai. geriau eitu kur nors kitur kur uztenka pinigu. dabar kaip pajuokos objektai nedalyvauja bandymuose....ir pan.
1969 01 03
| 04/19 21:55 Atsakyti
Su sunkvezimiais:) LOL, toks vaizdas kad uzsikure ZIL'us is is Japonijos patrauke Europos link:) Ilga kelione nusimato:)
Adm
| 04/19 22:31 Atsakyti
Gaila... Tikiuosi suras pirkeja, ar bentjau rimta remeja
McForce
| 04/19 23:25 Atsakyti
Mclarennew>>> na, juokias tik kvailiai. lengviausia viska mesti. o zmones kurie nori dalyvaut lenktynese, jie ir dalyvaus tokiem sunku palauzt dvasia. respect aguri. prodraivain galetu pirkt, jau baze yra, susitartu si honda del varikliu, beliktu pasirupint bollidu...
vytox
| 04/19 23:51 Atsakyti
1969 01 03>>> kiek žinau, jų bazė - Anglijoj
pou`
| 04/20 12:14 Atsakyti
kad tik viskas susitvarkytu , kuo daugiau tuo idomiau
DonCiux
| 04/20 12:51 Atsakyti
kokio velnio formulej reikia tokios gedos kaip sita komanda.Va del tokiu nesamoniu kaip aguri suzuki ir panasiai ir krenta reitingai f-1
×

TOP naujienos