T. Wolffas: abejoju, kad L. Hamiltonas greitai išeis

T. Wolffas: abejoju, kad L. Hamiltonas greitai išeis
logo 2023 Kovo 18 d. 11:44, Daimler AG

„Merceds“ komandos vadovas Toto Wolffas kalbėjo apie galimą Lewiso Hamiltono išÄ—jimą, jei nesėkmių virtinė ir toliau lydės jų komandą...

Toto Wolffas: „Aš neseku gandų, bet žinau apie mÅ«sų santykius su Lewisu ir George'u, o visa kita neturi jokios reikšmės. Mes sėdamės prie derybų stalo, kai tai turi prasmės, kai reikia patikslinti kai kurias detales – įprastai kalba eina apie datas ir terminus.

Nemanau, kad Hamiltonas išeis iš „Mercedes“. Mes visiškai pasitikime vienas kitu. Per daugelį metų sukÅ«rėme tvirtą ryšÄ¯ ir neturime pagrindo abejoti vienas kitu, net nežiÅ«rit į sudėtingą sezono pradžią. Su nekantrumu laukiu, kada nesėkmių grandinė pasibaigs ir mes sugrįšime prie normalios sportinės formos.

Suprantu, kad lenktynininkas, kuris tikisi laimėti lenktynes ir titulus, turi turėti atitinkamą mašiną. Ir jei per artimiausius metus-dvejus mes negalėsime Lewisui jos suteikti, Hamiltonas pradės ieškoti karjeros pratęsimo galimybės kur nors kitur. Nemanau, kad jis jau šiuo metu ieško kontrakto su kita komanda, bet aš nesupyksiu, jei „Mercedes“ toliau lydės nesėkmės ir Lewisas išeis po metų ar dviejų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218