T. Wolffas: abejoju, kad L. Hamiltonas greitai išeis

T. Wolffas: abejoju, kad L. Hamiltonas greitai išeis
logo Kovo 18 d. 11:44, Daimler AG

„Merceds“ komandos vadovas Toto Wolffas kalbėjo apie galimą Lewiso Hamiltono išÄ—jimą, jei nesėkmių virtinė ir toliau lydės jų komandą...

Toto Wolffas: „Aš neseku gandų, bet žinau apie mÅ«sų santykius su Lewisu ir George'u, o visa kita neturi jokios reikšmės. Mes sėdamės prie derybų stalo, kai tai turi prasmės, kai reikia patikslinti kai kurias detales – įprastai kalba eina apie datas ir terminus.

Nemanau, kad Hamiltonas išeis iš „Mercedes“. Mes visiškai pasitikime vienas kitu. Per daugelį metų sukÅ«rėme tvirtą ryšÄ¯ ir neturime pagrindo abejoti vienas kitu, net nežiÅ«rit į sudėtingą sezono pradžią. Su nekantrumu laukiu, kada nesėkmių grandinė pasibaigs ir mes sugrįšime prie normalios sportinės formos.

Suprantu, kad lenktynininkas, kuris tikisi laimėti lenktynes ir titulus, turi turėti atitinkamą mašiną. Ir jei per artimiausius metus-dvejus mes negalėsime Lewisui jos suteikti, Hamiltonas pradės ieškoti karjeros pratęsimo galimybės kur nors kitur. Nemanau, kad jis jau šiuo metu ieško kontrakto su kita komanda, bet aš nesupyksiu, jei „Mercedes“ toliau lydės nesėkmės ir Lewisas išeis po metų ar dviejų“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778