T. Wolffas: atnaujinimai simuliatoriuje atrodo puikiai

T. Wolffas: atnaujinimai simuliatoriuje atrodo puikiai
logo 2023 Gegužės 10 d. 18:12, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Ä® Imolą „Mercedes“ atsiveš smarkiai atnaujintą bolidą – su nauja priekine pakaba, labiau tradiciniais šoniniais pontonais ir pan. Komanda tikisi pažangos trasoje, tačiau komandos vadovas Toto Wolffas yra atsargus su prognozėmis.

Toto Wolffas: „Mes atsivešime daug atnaujinimų – naują pakabą, kėbulo elementus ir kai kurias kitas detales, bet su lÅ«kesčiais reikia bÅ«ti labai atsargiems – per 15 darbo „Formulėje-1“ metų aš nė karto nemačiau, kad kokie nors atnaujinimai leistų iš karto atkovoti po pusę sekundės rate ir labai abejoju, kad taip atsitiks ir dabar.

Aš labai laukiu, kad mes panaikinsime kelis nežinomuosius iš tos grupės problemų, kurias turi mÅ«sų mašina ir galėsime pereiti prie labiau stabilesnės platformos, kuri leistų judėti į priekį.

Simuliatoriuje mūsų parengti atnaujinimai rodo labai gerus greičio didėjimo rezultatus, bet pažiūrėsime, kaip viskas atrodys realioje trasoje. Svarbu pasiekti didesnės prispaudžiamosios jėgos ir geresnio mechaninio darbo, bet mums dėl to dar teks padirbėti.

Mes norime suprasti, kokia kryptimi reikės judėti kuriant kitų metų bolidą, kokie faktoriai sutrukdė mums pasiekti norimų rezultatų šiame sezone ir kaip išvengti klaidų ateityje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794