T. Wolffas: kol komanda laimi, negalvosime apie išėjimą

T. Wolffas: kol komanda laimi, negalvosime apie išėjimą
logo Sausio 29 d. 15:25, Jiri Krenek for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas pareiškė, kad kol jų gamyklinė komanda laimi lenktynes, ji dalyvaus „Formulės-1“ pasaulio čempionate...

Toto Wolffas: „Tol, kol komanda bus sėkminga – laimės lenktynes ir kovos dėl pasaulio čempionų titulo, net jei ne kiekvienais metais mums tai pavyks padaryti, mes net negalvosime apie pasitraukimą iš F-1. Tai net nebus svarstoma.

Be to, „Mercedes“ koncernui labai svarbi kryptis, kuria dabar vystosi „Formulė-1“. Nuo 2026 metų bus naudojami 100 proc. ekologiniai degalai, o tai leis mūsų koncernui kurti naujas ekologines technologijas.

Šiuolaikinė „Formulė-1“ yra labai stabili dėl čempionato organizatorių ir komandų pasirinkto verslo modelio. Kontraktai su etapų organizatoriais sudarinėjami mažiausiai trejiems metams, o su kai kuriomis trasomis jie pasirašyti penkeriems ar net dešimčiai metų. Panašiai yra su rėmėjų kontraktais.

Komandų pajamos yra suprantamos ir nuspėjamos daugeliui metų į priekį, o išlaidos susietos su biudžetų lubomis. Komandų verslo modeliai taip pasikeitė, kad dabar mes tapome tarsi amerikietiškos sporto komandos – savotiškomis frančizėmis. F-1 komandos tapo pelningos. Šis verslas visiems yra naudingas, o tai yra labai svarbu“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392