T. Wolffas: Monake nelaukiame stebuklų

T. Wolffas: Monake nelaukiame stebuklų
logo 2023 Gegužės 24 d. 11:45, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Prieš lenktynių savaitgalį Monake „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas kalbėjo apie ekipos viltis...

Toto Wolffas: „Atšaukus lenktynes Imoloje mÅ«sų mintys ir toliau yra su Emilijos-Romanijos regiono žmonėmis, kurie nukentėjo nuo siaubingo potvynio. Mes nusivylėme, ką pamatėme, tačiau džiaugiamės gelbėtojų tarnybų darbu ir gyventojų tvirtumu. Laukiame sugrįžimo į Imolą kitais metais kur kas palankesnėmis aplinkybėmis.

Etapu Monake prasideda Europos lenktynių serija. Gatvių trasa yra unikali, mes šÄ¯ savaitgalį išbandysime atnaujintą W14 versiją, bet neskubėsime su išvadomis po vieno etapo – tai tik pirmas žingsnis modernizuojant mÅ«sų mašiną.

Mes nesitikime jokių stebuklų – mÅ«sų sporte, sprendžiant iš mano patirties, jų nebÅ«na, bet tikimės, kad lenktynininkai gaus kur kas stabilesnį ir labiau nuspėjamą bolidą, su kuriuo mums teks dirbti artimiausias savaites ir mėnesius.

„Formulė-1“ išsiskiria griežta konkurencija ir meritokratija. Kol tu nesi tokios sportinės formos, kokioje nori bÅ«ti, privalai labai daug dirbti, norėdamas pagerinti rezultatus“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983