T. Wolffas neigia, kad L. Hamiltonas derasi su „Ferrari“

T. Wolffas neigia, kad L. Hamiltonas derasi su „Ferrari“
logo 2023 Gegužės 23 d. 12:47, Daimler AG

Dabartinis Lewiso Hamiltono kontraktas su „Mercedes“ galioja iki 2023 metų pabaigos. Jau dabar nėra abejonių, kad derybos dėl naujos sutarties stringa, nors anksčiau buvo kalbėta, jog abiem pusėms pavyks susitarti per kelias valandas. Komandos vadovas Toto Wolffas pripažino, kad problema yra pinigai.

Tokiame fone mažai ką nustebino pirmadienį pasirodžiusi informacija, kad už komandos vadovo nugaros L. Hamiltonas veda „separatines“ derybas su „Ferrari“. Neva „Ferrari“ kompanijos prezidentas Johnas Elkannas pasiūlė L. Hamiltonui 40 mln. svarų sterlingų sumą už 2024 metus ir sutiko iš komandos išvaryti kurį nors vieną dabartinį lenktynininką.

Nieko nuostabaus, kad šią naujieną žurnalistai paprašė pakomentuoti „Mercedes“ vadovą Toto Wolffą. Austras į šį klausimą atsakė „oe24“ televizijos eteryje ir atrodė labai ramus.

„Tokie gandai atsiranda periodiškai kas dvejus metus, kai mums reikia sudaryti naują kontraktą su sportininkais, - sakė T. Wolffas. - Bet tai yra netiesa. Mes normaliai aptariame visus klausimus be jokios skubos. Laiko turime pakankamai.

Pripažįstu, kad nelabai malonu, kai du draugai, galima sakyti kraujo broliai, kurie per dešimt metų perėjo ugnį ir vandenį, netikėtai pradeda muštis dėl pinigų. Bet esu absoliučiai įsitikinęs, kad mes surasime visiems priimtiną sprendimą. Čia negali būti jokių abejonių“.

Kito „Mercedes“ piloto – George'o Russello kontraktas baigiasi 2024 m. pabaigoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218