T. Wolffas: nelabai vykęs „Mercedes“ bolidas nustebino

T. Wolffas: nelabai vykęs „Mercedes“ bolidas nustebino
logo 2023 Gegužės 29 d. 19:45, Steve Etherington for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

„Mercedes“ komanda į Monte Carlą atsivežė ilgai lauktą mašinos modernizacijos paketą, bet kaip ir buvo galima tikėtis – lėtoje ir kauburių pilnoje trasoje išbandyti atnaujinimus nelabai pavyko.

Lewisas Hamiltonas su George'u Russellu kvalifikacijoje buvo 5-toje ir 8-toje vietose, tačiau lenktynėse pagerino pozicijas – septyniskart pasaulio čempionas finišavo ketvirtas, o jo jaunesnis partneris – penktas.

Kalbėdamas apie Monako GP rezultatus, komandos vadovas Toto Wolffas kalbėjo gana filosofiškai.

„Sunku tiksliau apspręsti, kaip pasirodė atnaujinimai, nes mes važiavome labai glaustoje grupėje su „Aston Martin“ ir „Ferrari“, - aiškino austras. - Pozityvas yra tas, kad šioje trasoje mes niekada nebūdavome ypatingai geri.

Čia mes „pole“ pozicijai pralaimėjome tris dešimtąsias, kai tuo tarpu pernai buvo net 0,7 sek. atsilikimas. 2022 metais mūsų mašina čia važiavo tiesiog siaubingai. O dabar pilotai sako, kad bolidas yra tik prastokas.

Taigi, galima kalbėti apie pagerėjimą. Bet jį reikia vertinti gana atsargiai.

Barselonoje mes gausime kur kas daugiau duomenų. Čia gavome tik bazinius duomenis.

Bet aš nesitikiu, kad Ispanijoje mes atitrūksime nuo „Aston Martin“ ir „Ferrari“.

Mums dar reikia išsiaiškinti, kaip elgiasi bolidas ir kaip jį reikia teisingai sureguliuoti. Kai mes surasime teisingą darbo kryptį, tolesnis derinimas vyks be problemų.

Pernai metų važiuoklė buvo prasta – nėra ko slėpti, sezono pradžioje ji buvo tiesiog tragiška. Bet vis dėlto Interlagose mums pavyko nugalėti. Šiemet mes žadame eiti panašiu keliu.

Toto Wolffas pratęsė: „Monake viską lemia mašinos elgesys ant nelygumų ir lėtuose posūkiuose. Daugelyje kitų trasų tai visai būna nesvarbu. Dabar mes pradėsime tą sezono dalį, kai bus lygios ir greitos trasos. Ten mūsų reikalai turėtų būti geresni.

Monake mūsų geriausia sportinė forma buvo pirmoje treniruotėje, vėliau viskas ėjo tik blogyn. Kuo geresnis sukibimas su danga buvo, tuo mūsų rezultatai blogėjo.

Dabar mums daug ką teks išsiaiškinti, atnaujinimų tikrai yra daug. Reikia surinkti daugiau duomenų ir išmokti tiksliai reguliuoti bolidą“.

Abiem „Mercedes“ pilotams finišavus penketuke, atsilikimas nuo „Aston Martin“ komandinėje įskaitoje sumažėjo iki 1 taško.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821