T. Wolffas neturi problemų su „Red Bull“ dominavimu

T. Wolffas neturi problemų su „Red Bull“ dominavimu
logo 2023 Kovo 21 d. 13:24, Sebastian Kawka for Mercedes-Benz Grand Prix ltd.

2023 metų sezono pradžioje „Red Bull“ dominuoja.

Po dviejų etapų „Red Bull“ turi beveik maksimalų taškų skaičių savo sąskaitoje – 87. Sergio Perezas ir Maxas Verstappenas dalinosi 1-2 vietas Bahreine bei Saudo Arabijoje.

Tokia šios komandos pradžia turėtų neraminti kitus varžovus, tačiau „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas dėl to stengiasi išlikti ramus.

„Mes patys turėjome tokių metų, kuriose buvome neįtikėtinai greiti. Tai yra meritokratija. 

Mes neturėtume to akcentuoti, kadangi pamenu tarp 2014 ir 2020 metų buvo daug priekaištų mums. Kuom yra ypatingas šis sportas, jog tu turi sunkiai dirbti, turi nusipelnyti ir tai yra faktas“, – kalbėjo austras. 

„Net jeigu tai nėra geras šou žiūrovams, kai tie patys vyrukai visada laimi, taip yra dėl to, nes jie atliko puikų darbą, o mes neatlikome. Mes visi tikimės puikios pramogos, tai yra mūsų užduotis pasivyti šiuos vyrukus ir kovoti su jais.

Darysime viską, ką mes galime, kad kovoti su jais ir stebėsime jų silpnąsias vietas. Pramoga yra labai svarbu šitame sporte ir „Red Bull“ dominavimas iš komercinės pusės galbūt nėra geras dalykas, tačiau dėl to „Formulė-1“ ir yra ypatinga“, – savo poziciją išreiškė T. Wolffas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983