T. Wolffas paaiškino, kas padės „Mercedes“ Džedoje

T. Wolffas paaiškino, kas padės „Mercedes“ Džedoje
logo 2023 Kovo 13 d. 20:36, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

„Formulė-1“ į Saudo Arabijoje pirmą kartą atvažiavo 2021 metais. Vietos organizatoriai pasiūlė komandoms ir pilotams greitą ir pavojingą žiedą mieste Raudonosios jūros pakrantėje.

Nežiūrint į geografinę kaimynystę ir oro sąlygų panašumą, trasa Džedoje pagal savo pobūdį mažai ką bendro turi su Bahreinu, kur įvyko pirmasis sezono etapas.

Toto Wolffo nuomone, šie ypatumai artėjantį savaitgalį turėtų padėti „Mercedes“ komandai. Startiniame etape Lewisas Hamiltonas ir George'as Russellas finišavo 5 ir 7 pozicijose, o tai sako, kad su W14 bolidu yra problemų.

To, kad bus pagerintas bolidas, komanda tikėtis negali, didesni atnaujinimai bus tik Imoloje. Tačiau Džedos trasos ypatumai, kur labai lygus asfaltas ir daug greitų posūkių, turi būti naudingi „Mecedes“ komandai.

„Aš neįžvelgiu jokių stebuklų, nes jais seniai netikiu, - sakė T. Wolffas. - Bet Sakhiro trasos asfaltas buvo labai abrazyvus. Be to, mūsų sportinė forma priklauso nuo bolido galo elgesio. Mums tai yra silpna vieta.

Jei žiūrėsime iš tokių pozicijų, tai reikalai Saudo Arabijoje turėtų klostytis geriau.

Neturiu abejonių, kad tose trasose, kur svarbų vaidmenį turi važiuoklės priekinės dalies darbas, mūsų tempas bus kur kas geresnis“.

Lewisas Hamiltonas laimėjo debiutinį Saudo Arabijos etapą, tačiau 2022 metais geriausiu rezultatu buvo G. Russello penktoji vieta.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0