T. Wolffas paaiškino, kas padės „Mercedes“ Džedoje (5)

T. Wolffas paaiškino, kas padės „Mercedes“ Džedoje
logo Kovo 13 d. 20:36, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

„Formulė-1“ į Saudo Arabijoje pirmą kartą atvažiavo 2021 metais. Vietos organizatoriai pasiūlė komandoms ir pilotams greitą ir pavojingą žiedą mieste Raudonosios jūros pakrantėje.

Nežiūrint į geografinę kaimynystę ir oro sąlygų panašumą, trasa Džedoje pagal savo pobūdį mažai ką bendro turi su Bahreinu, kur įvyko pirmasis sezono etapas.

Toto Wolffo nuomone, šie ypatumai artėjantį savaitgalį turėtų padėti „Mercedes“ komandai. Startiniame etape Lewisas Hamiltonas ir George'as Russellas finišavo 5 ir 7 pozicijose, o tai sako, kad su W14 bolidu yra problemų.

To, kad bus pagerintas bolidas, komanda tikėtis negali, didesni atnaujinimai bus tik Imoloje. Tačiau Džedos trasos ypatumai, kur labai lygus asfaltas ir daug greitų posūkių, turi būti naudingi „Mecedes“ komandai.

„Aš neįžvelgiu jokių stebuklų, nes jais seniai netikiu, - sakė T. Wolffas. - Bet Sakhiro trasos asfaltas buvo labai abrazyvus. Be to, mūsų sportinė forma priklauso nuo bolido galo elgesio. Mums tai yra silpna vieta.

Jei žiūrėsime iš tokių pozicijų, tai reikalai Saudo Arabijoje turėtų klostytis geriau.

Neturiu abejonių, kad tose trasose, kur svarbų vaidmenį turi važiuoklės priekinės dalies darbas, mūsų tempas bus kur kas geresnis“.

Lewisas Hamiltonas laimėjo debiutinį Saudo Arabijos etapą, tačiau 2022 metais geriausiu rezultatu buvo G. Russello penktoji vieta.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Taip
IP: fe71a45 | 03/14 17:25 Atsakyti
Pades tai kad po praeito etapo Wolfas is Aston Martin (mersu dukterine kompanija) is karto pareikalavo visu breziniu i jo kompa per valanda, tai pirmieji pagreitejimo rezultatai jau tikrai bus tiketini,
Expertaz
IP: 5f2ccff | 03/14 15:22 Atsakyti
Gerai sako kolegos, cia tie milijonai ne prie ko, kalbedami apie virsyta biudzeta per marytes plauka - tik parodote savo nesupratima. Duok kiek nori euru wiliamsui dabar, RBR neaplenks niekaip.
F-Fanas-1
IP: 4dbbabb | 03/14 09:17 Atsakyti
ixius
03/13 21:08

Na akivaizdu - redbuliams duota "nuobauda" už matematikos nemokėjima... skaityti daugiau

Duok Williamsui šiemet + 50 limonų papildomų, ir nieko nepakeis. Kiek pilna pavyzdžių kai nebuvo to limito. Toyota turtingiausia komandą buvo 2002-2010 metais, nesišvietė tos pergalės, ..Reikia specialistų gerų, kad tuos išteklius panaudotų efektyviai. Ir žinoma piloto, kuris moka tempti komandą į priekį - o ne laukti kada komanda sukurs bolidą, kuris savo Pilotą temps į priekį.
A
IP: d80b82e | 03/14 01:01 Atsakyti
ixius
03/13 21:08

Na akivaizdu - redbuliams duota "nuobauda" už matematikos nemokėjima... skaityti daugiau

Mersai si sezona nk nepadarytu ir su 30 papildomu limonu. Tam reikia laiko, bandymu duomenu ir t.t. Darbus dirba zmones, o nauju per metus neismokysi tiek niuansu, kad pakeistu kazka.
Grizkit is pasaku kai kurie, sezonas mersams palaidotas. Pernai ta pati sakiau po poros etapu, dabar galiu tik pakartoti 😉

Kas gali pakovoti tai nebent Leclerc. Su tuo savo galinguoju +30HP per vasara igytu varikliu xDDDD
ixius
IP: a716ad8 | 03/13 21:08 Atsakyti
Na akivaizdu - redbuliams duota "nuobauda" už matematikos nemokėjima visiškai nepakenkė. Galbūt ir mersams reiktu spjauti į taisykles ir "paaukoti" ateinanti sezona gaunant analogiška nuobadą bet turint laive finansuose šiemet. Nes jei rimti atnaujinimai tik imoloje tai jau kovoti gali tekti tik su maklarenais.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392