T. Wolffas paaiškino, kodėl jie nesamdys M. Binotto

T. Wolffas paaiškino, kodėl jie nesamdys M. Binotto
logo 2022 Gruodžio 07 d. 18:51, Daimler AG

Mattia Binotto liko atidirbti tris savaites „Ferrari“ vadovo poste – kompanija jau paskelbė apie jo atleidimą, tačiau kol kas nepranešė naujojo komandos vadovo pavardės.

Binotto „Ferrari“ atidirbo 28 metus ir per tą laiką sukaupė rimtą patirtį ir išsikovojo didelį autoritetą tarp kolegų ir varžovų. Suprantama, kad toks specialistas būtų geru pasirinkimu bet kam – jau kalbama, kad Binotto paslaugomis domisi „Audi“ ir kelios dabartinės F-1 komandos.

Neseniai „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas buvo paklaustas apie situaciją su Binotto ir jis atsakė: „Ne paslaptis, kad tarp mūsų anksčiau yra buvę visko. Nors praėjusiame sezone mes geriau supratome vienas kitą. Mūsų situacija buvo kiek geresnė, o jis, tame nėra jokių abejonių, buvo smarkiai spaudžiamas iš visų pusių. Kai tu dirbi „Ferrari“ vadovu, visada kontrakte reikia turėti naudingas sąlygas tavo atleidimo atveju.

Dabar neišvengiamybė atsitiko, bet Mattia poste sugebėjo išsilaikyti ilgiau nei aš galvojau“.

Į klausimą, ar Binotto galėtų atsidurti „Mercedes“ sudėtyje ir pademonstruoti savo įgūdžius dirbant su važiuokle ir varikliu, T. Wolffas atsakė neigiamai.

„Ne, - tiesiai atsakė Toto. - Manau, kad tarp mūsų per pastaruosius metus susikaupė kai kurių prieštaravimų, kurie tam trukdytų.

Apie kitas komandas aš nekalbėsiu. Nėra abejonių, kad Mattia puikiai supranta „Formulės-1“ subtilybės. Gali būti, kad jis susiras vietą kitur“.

Wolffas taip pat bandė pasvarstyti, kas galėtų tapti naujuoju „Ferrai“ vadovu – pagrindiniu kandidatu yra laikomas „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras.

„Reikia tokio, kuris gerai supranta lenktynes – gali būti, kad ne vien „Formulę-1“, - aiškino „Mercedes“ vadovas kaip jis ieškotų kandidato. - Mūsų sportas yra labai nišinis su savo taisyklėmis, organizatoriais, komercinių teisių valdytojais ir dalyviais. Kartu mes visi esame užrakinti serviso zonoje lyg narve. Čia reikia gero politinio skvarbumo.

Čia vyrauja ypatinga atmosfera. Kuo tu daugiau žinai apie šį sportą, tuo geriau. Bet negalima remtis vien tuo. Kandidatas ne tik turi būti labai geru vadybininku, bet suprasti komerciją ir išorinio pasaulio dalykus“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 151
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983