T. Wolffas pripažįsta, kad pratęsti kontrakto su L. Hamiltonu nepavyksta dėl pinigų (14)

T. Wolffas pripažįsta, kad pratęsti kontrakto su L. Hamiltonu nepavyksta dėl pinigų
logo Gegužės 21 d. 11:57, Daimler AG

Lewiso Hamiltono kontraktas su „Mercedes“ baigiasi šių metų pabaigoje. Abi pusės yra daug kartų kalbėjusios, kad jiems bus paprasta susitarti dėl sutarties pratęsimo – tačiau jau praėjo beveik pusmetis, o toks susitarimas buksuoja.

Pasirodo, kad pagrindinė priežastis yra labai banali – nepavyksta suderinti piniginės sumos. „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas ir Lewiso vadybininkė Penny Thow, kuri atstovauja sportininko interesus, nelabai kuo padeda.

„Visas tai atrodo gana keistai, - pasakojo austras ESPN. - Tokia situacija pas mus iškyla kas trejus metus – man tenka aptarinėti pinigų sumas su bene geriausiu mano draugu.

Linkiu Lewisui visa ko geriausio, bet mano darbas yra toks, kad aš privalau rūpintis komandos interesais. Šių metų atvejis yra pirmas kartas per 10-11 metų, kai mes pradėjome aptarinėti kontraktą, bet susitarti dar nepavyko.

Visada sunku kalbėti apie pinigus su draugais. Penny padeda mums šioje srityje. Su jos pagalba mes suradome efektyviausią derybų būdą. Mes su Lewisu nieko konkretaus neaptariame, viską darome su Penny pagalba“.

Lewisas, iš savo pusės, patvirtino nuolat kartojamus žodžius, kad su kontraktu viskas yra gerai.

„Šiuo klausimu negali būti jokios panikos, - sakė septyniskart pasaulio čempionas. - Mes viską padarysime, esam sąžiningi vieni prieš kitus ir niekur neskubame.

Jei Toto pradėtų derybas su kuriuo nors kitu sportininku, tai jis man apie tai pasakytų. Ir aš pasielgčiau lygiai taip pat. Per visą savo karjerą niekada nenaudojau derybų su trečiosiomis šalimis kad galėčiau išsikovoti geresnes sąlygas komandoje. Aš tokių žaidimų nežaidžiu ir Toto taip pat nežaidžia.

Mes visada esame atviri. Deja, mūsų santykiai tapo tokie artimi, kad mums sunku derėtis dėl darbinių santykių, nes pradeda reikštis emocijos, o mums reikia veikti taip, kad asmeninius dalykus reikia palikti šalyje ir užsiimti darbu. Mes nebūsime geresni patys už save. Per daugelį metų mes išmokome šio meno“.

Neseniai „Forbes“ paskelbė brangiausiai apmokamų sportininkų reitingą 2023 metais. Jame L. Hamiltonas yra aukščiausiai tarp visų „Formulės-1“ pilotų su 65 mln. JAV dolerių pajamomis (55 mln. pagal kontraktą ir dar 10 mln. iš rėmėjų. Maxas Verstappenas atsilieka labai nedaug – 64 mln. (60+4).

Tuo tarpu abu pilotai reitinge užima tik 21 ir 22 pozicijas, tuo tarpu kai sąrašo lyderis Christiano Ronaldo uždirba 136 mln. dolerių.Komentarai (14)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F-FANAS-1
IP: 0aa19bf | 05/21 18:31 Atsakyti
Hamiltono nesekmė įvyko kai jis susirgo Covidu 2020 metais ir jį pakeitė Georgas Russellas ... Net ir su nepritaikyta kėde iškarto pradėjo važiuoti kaip čempionas - tada mercedes pamatė, kad nereikia niekam mokėti tiek milijonų kad su tokia įspūdinga mašina taip važiuoti ...
Manau normalu
IP: 679a6a2 | 05/21 12:51 Atsakyti
Normalu, LH kontraktas turbūt paskutinis, nori išpešti kuo daugiau, Mersai atitinkamai nebenori investuoti į ateitį kaip jaunam sportininkui, nes tai paskutinis kontraktas... Panašiai buvo ir paskutinio pratęsimo metu, deja manau, kad priešingai nei anksčiau LH yra silpnesniojoje pusėje matant Mersų formą, savo amžių, turėtų jis priimt kompromisą, bet manau visi elgtųsi lygiai taip pat, žmogiska
JOX
IP: 6b6fea2 | 05/21 13:46 Atsakyti
Vietoje Toto aš pasakyciau taip kad duodu tik tiek ir galvok nes daugiau negausi:) turi laiko pagalvoti iki sezono galo:)
Baigėsi jo era tai nelabai kas dėl jo pesis pinigų atžvilgiu:)
tech
IP: 3a2c347 | 05/21 22:53 Atsakyti
Kodel Lebronui, Ronaldo, Messi ,Hamiltonui, Alonso ir kitiems panasaus amziaus sportininkams vis dar mokamos milziniskos sumos nors ju pikas jau praejes? Nes tai yra prestizas, Jie yra verti tu pinigu, uz tai ka yra padare sporte,ir moki uz Varda! Juolab kai nelabai kas ir dabar iveiktu ta pati Hamiltona. Jam jau nieko irodyt nereikia, viskas laimeta. Susitars Mersas su Ham ,tai smulkmenos. Visada Ham vadyba su Mers ilgai deredavosi ir finale del sumu susitarta buvo. Si sezona beja, Ham atrodo stipriau nei Russell. Taip kad Mersas sumokes kiek reikes ir vel :)
Yuzefas
IP: af1347c | 05/21 19:15 Atsakyti
Rozbergas ir Rusellas parode kiek reikia moketi.
Scc
IP: 0c31a62 | 05/21 17:46 Atsakyti
Koks tikslas mc moketi tiek desimciu milijonu jei jis tikrai jau netaps pasaulio cempionu ir net i top3 nepateks galutineje iskaitoje.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 05/21 15:09 Atsakyti
JOX
05/21 13:46

Vietoje Toto aš pasakyciau taip kad duodu tik tiek ir galvok nes daug... skaityti daugiau

Jeigu eileje stovetu Maxas tai gal ir suveiktu, bet dabar? #1 ateiciai Mersas kaip ir turi, nereik kviestis Norriso ar LecLero, kalba eina apie antraja sedyne ir cia na nieko geriau uz LH siuo metu negausi. Galbut jau nebe 65mln ir gal net nebe 40mln, bet kad dar gali but naudingas tai tikrai. LH jei nori 65mln gali bandyt tartis su maranellu tie gal ir sutiktu tiek duot, o ir paziuret kiek vertas Charlis idomu :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 968
2. Ayrtons 959
3. tevez 958
4. master f-1 951
5. Valerijonas 923