T. Wolffas pripažįsta, kad pratęsti kontrakto su L. Hamiltonu nepavyksta dėl pinigų

T. Wolffas pripažįsta, kad pratęsti kontrakto su L. Hamiltonu nepavyksta dėl pinigų
logo 2023 Gegužės 21 d. 11:57, Daimler AG

Lewiso Hamiltono kontraktas su „Mercedes“ baigiasi šių metų pabaigoje. Abi pusės yra daug kartų kalbėjusios, kad jiems bus paprasta susitarti dėl sutarties pratęsimo – tačiau jau praėjo beveik pusmetis, o toks susitarimas buksuoja.

Pasirodo, kad pagrindinė priežastis yra labai banali – nepavyksta suderinti piniginės sumos. „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas ir Lewiso vadybininkė Penny Thow, kuri atstovauja sportininko interesus, nelabai kuo padeda.

„Visas tai atrodo gana keistai, - pasakojo austras ESPN. - Tokia situacija pas mus iškyla kas trejus metus – man tenka aptarinėti pinigų sumas su bene geriausiu mano draugu.

Linkiu Lewisui visa ko geriausio, bet mano darbas yra toks, kad aš privalau rūpintis komandos interesais. Šių metų atvejis yra pirmas kartas per 10-11 metų, kai mes pradėjome aptarinėti kontraktą, bet susitarti dar nepavyko.

Visada sunku kalbėti apie pinigus su draugais. Penny padeda mums šioje srityje. Su jos pagalba mes suradome efektyviausią derybų būdą. Mes su Lewisu nieko konkretaus neaptariame, viską darome su Penny pagalba“.

Lewisas, iš savo pusės, patvirtino nuolat kartojamus žodžius, kad su kontraktu viskas yra gerai.

„Šiuo klausimu negali būti jokios panikos, - sakė septyniskart pasaulio čempionas. - Mes viską padarysime, esam sąžiningi vieni prieš kitus ir niekur neskubame.

Jei Toto pradėtų derybas su kuriuo nors kitu sportininku, tai jis man apie tai pasakytų. Ir aš pasielgčiau lygiai taip pat. Per visą savo karjerą niekada nenaudojau derybų su trečiosiomis šalimis kad galėčiau išsikovoti geresnes sąlygas komandoje. Aš tokių žaidimų nežaidžiu ir Toto taip pat nežaidžia.

Mes visada esame atviri. Deja, mūsų santykiai tapo tokie artimi, kad mums sunku derėtis dėl darbinių santykių, nes pradeda reikštis emocijos, o mums reikia veikti taip, kad asmeninius dalykus reikia palikti šalyje ir užsiimti darbu. Mes nebūsime geresni patys už save. Per daugelį metų mes išmokome šio meno“.

Neseniai „Forbes“ paskelbė brangiausiai apmokamų sportininkų reitingą 2023 metais. Jame L. Hamiltonas yra aukščiausiai tarp visų „Formulės-1“ pilotų su 65 mln. JAV dolerių pajamomis (55 mln. pagal kontraktą ir dar 10 mln. iš rėmėjų. Maxas Verstappenas atsilieka labai nedaug – 64 mln. (60+4).

Tuo tarpu abu pilotai reitinge užima tik 21 ir 22 pozicijas, tuo tarpu kai sąrašo lyderis Christiano Ronaldo uždirba 136 mln. dolerių.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218