T. Wolffas: reikia kelti pasiekiamus tikslus

T. Wolffas: reikia kelti pasiekiamus tikslus
logo Sausio 19 d. 19:37, Jiri Krenek for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas atsargiai vertina jų šansus 2023 metais. Austrų specialisto žodžiais, sumažinti atsilikimą, kuris buvo praėjusiais metais, bus gana sudėtinga ir pirmąsias išvadas apie „Mercedes“ perspektyvas naujajame sezone bus galima daryti tik po žiemos bandymų Bahreine.

Toto Wolffas: „Mes puikiai suprantame, kiek pernai mes atsidÅ«rėme toli nuo lyderių ir kokiose srityse mes atsiliekame. Komanda įtemptai dirba ties bolidu, kuris galėtų išspręsti šias problemas. Tačiau tik po žiemos bandymų mes suprasime, ar sugebėsime atskleisti potencialą, kurio trÅ«ko pradėjusių metų bolide.

Mes neturime abejonių, kad kai tu pralaimi pusę sekundės, tai atkovoti tokį atsilikimą nuo „Red Bull“ ir „Ferrari“ yra be galo sunku. Tačiau komanda yra pasiryžusi tai padaryti, bet prieš save visada reikia kelti realius tikslus.

Jei mes pasieksime lygio, kokio tikimės, tai galėsime kovoti pirmose eilėse – tai taptų atsvaros tašku. Tačiau mes negalvojame, kad mums yra kas nors garantuota. Labai realu, kad mÅ«sų atsilikimas bus panašus, koks buvo praėjusio sezono pabaigoje“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 515
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas