T. Wolffas: situacija prieš metus buvo kritinė

T. Wolffas: situacija prieš metus buvo kritinė
logo 2023 Sausio 28 d. 13:06, Sebastian Kawka for Mercedes-Benz Grand Prix ltd.

2022 metų pradžioje „Mercedes“ labai trukdė mašinos šokinėjimas tiesiosiose važiuojant dideliu greičiu. „Auto Motor und Sport“ „Mercedes“ komandos vadovo Toto Wolffo paklausė, kodėl jie savo komandoje neturėjo tokio specialisto kaip Adrianas Newey, kuris numatė bolido svyravimo efektą naujo reglamento sąlygomis ir padėjo „Red Bull“ išvengti šios problemos...

Toto Wolffas: Šiandien kapitalo rinkoje aš matau daug keturiasdešimtmečių finansų analitikų ir investuotojų ir jie daro tas pačias klaidas, kurias darydavo jų kolegos 2000 metais. Tai vyksta dėl to, kad jie tuo metu dar nedirbo, o perskaityti vadovėlį apie tai, kaip tuo metu žlugo bankai, fondų rinkos ir elektroninės erdvės burbulas, yra nepakankama.

Tai, jog „Red Bull“ turėjo specialistą, gerai žinantį bolidus, kai „Formulėje-1“ važiavo bolidai su žemės efektu, tapo jų komandos pranašumu. Jis žinojo, kad bolidas gali šokinėti tiesiojoje greitai važiuojant esant minimaliai mašinos prošvaisai ir tai gali turėti didelės įtakos bolido valdymui. Šokinėjimas tapo problema ne vienai komandai.

Mes neįvertinome šio efekto – tai matyti iš kelių sprendimų, kuriuos mes priėmėme 2021 metų spalį. Bet aš iki šiol manau, kad mes turime puikų aerodinamikos departamentą. Neabejoju, kad mums tai padės ateityje.

Netikėtai atsidūrus sekunde paskui pagrindinius varžovus, mes iš debesų nusileidome ant žemės. Beje, pernai tai buvo ne du-trys nesėkmingi savaitaliai, kurie leistų mums suprasti, kas yra negerai ir kokia kryptimi judėti – visa tai užtruko kur kas ilgiau. Be to, šiame procese iškildavo vis daugau klausimų. O kai geriausi pasaulyje inžinieriai paprasčiausiai nesupranta, ką reikia daryti, tai, žinoma, atsiliepia ir visos komandos veiklai.

Mes žinojome, kad vieną kartą prarasime akivaizdų dominavimą. Bet sunkioje situacijoje komandai pavyko susitelkti, o tai ir leido mums kartu surasti problemos sprendimą. Tikėsimės, kad šis sezonas bus geresnis“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821