Teisėjai atmetė „Toyota“ protestą (21)

Teisėjai atmetė „Toyota“ protestą
logo 2008 Rugsėjo 28 d. 20:59, Toyota
Singapūro GP lenktynių teisėjai atmetė „Toyota“ komandos pateiktą protestą dėl esą nesaugaus „Toro Rosso“ lenktynininko Sebastieno Vettelio išleidimo iš sustojimo vietos vieno apsilankymų boksuose metu.
Arbitrai sprendimą priėmė išnagrinėję vaizdo įrašą bei išklausę tiek vokiečio, tiek „Toyota“ gretose lenktyniaujančio jo tautiečio Timo Glocko pasakojimus apie šį incidentą.
Už nesaugų išleidimą iš stovėjimo vietos Singapūro GP lenktynių metu baudą gavo „Ferrari“ pilotas Felipe Massa, pajudėjęs nepaisant to, kad tuo metu greta jo važiavo „Force India“ lenktynininkas Adrianas Sutilas.


Komentarai (21)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Oktanas
| 09/29 23:07 Atsakyti
kaip jau sakiau dar nei vieno protesto ar apeliacijos neprieme.
F1iusas
| 09/29 19:27 Atsakyti
massa tai galejo uzmest aki ir i kairi veidrodeli pries isvaziuodamas, ne tik i desini(per kuri mate sutili)...
geras6
| 09/29 15:48 Atsakyti
gerai fia cia ju skundas neprie ko
AchE
| 09/29 15:01 Atsakyti
Na bet jei tu esi pirmas ir pirmas ivazavai i paskutinius pitus, tai pirmas ir isvaziuosi! Aisku jei be nuotikių tave aptarnaus!:)
McNerka
| 09/29 14:51 Atsakyti
Lygiai taip pat netike ir paskutiniai kai turi praleisti jau pabuwojusius boxuose bolidus:D.. Pranasumas bütu jei turètu atskira iwaziawima ir iswaziawima..
AchE
| 09/29 14:18 Atsakyti
McNerka>> Nu jo tame tiesos tai tikrai yra kai buna atkakli kova pituose. Bet tai visi kas vaziuoja i pitus tai pravaziuoja ir pro pirmus boksus, o dar kai pvz saugos faze tai kol visas tas traukinys pravaziuoja tai visiskai gali sugadint lenktynes! Todėl manau esant dabartiniai saugos fazei pirmi pitai yra niekam tikę! Kai saugos faze buvo kitokia gal tada ir įgijamas šioks toks pranašumas!
McNerka
| 09/29 13:58 Atsakyti
Manau pranasumas tame jog pajudejus po sustojimo konkurentas negali tau pawojingai uzkist bolido(jei kartu uzvaziuoja).. O jei uzkis taj fia ramiai skirs bauda uzkisèjui.. Wa kame kamps..
AchE
| 09/29 13:30 Atsakyti
renaissance>> nu teorinis pranašumas gal ir yra bet manau tas pilamas kuro kiekis jau iš anksto užprogramuojams ir mažiau negu iš anksto suplanuota nieks nepila! O dar jei tavo tiesioginio konkurento pitai gerokai toliau, tai net nematai ka jie ten veikia ir kiek pila. Nu kol kas pranasumo kaip ir neizvelgiu. Laukiu daugiau minčių!
renaissance
| 09/29 13:20 Atsakyti
tai aisq- jei tavo boxai p[irmi gali daryti fokusus su pit stop ilgiu. Pvz jei kovoji del vietos ,gali ivaziuodamas antras -isipilti maziau kuro ir isvaziuoti pries savo tiesiogini konkurenta:) bet cia tik teorija:)
AchE
| 09/29 12:59 Atsakyti
McNerka>> geras bajeris, pats sugalvojai ar kas nors padėjo! O rimciau gal kam šovė kokia mintis dėl pirmų boksų pranašumo?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas