„Toro Rosso“ dėl ateities kol kas ramūs (3)

„Toro Rosso“ dėl ateities kol kas ramūs
logo 2008 Liepos 01 d. 23:24, GEPA pictures
Red Bull“ savininkas Dietrichas Mateschitzas, valdantis pusę „Toro Rosso“ komandos akcijų, pažadėjo dar bent vienerius metus užtikrinti ekipos finansavimą, nors ir planuoja parduoti sau priklausančią dalį.
Energetinių gėrimų gamintojas dar prieš prasidedant šių metų „Formulės-1“ čempionatui paskelbė parduosiantis sau priklausantį „Toro Rosso“ komandos akcijų paketą. Likusi ekipos dalis priklauso buvusiam lenktynininkui Gerhardui Bergeriui.
„Toro Rosso“ vadovas Franzas Tostas pripažino, kad kalbos apie komandos pardavimą turėjo neigiamos įtakos komandos darbuotojams, tačiau padėtis pasikeitė, kai D. Mateschitzas pažadėjo bent kurį laiką užtikrinti organizacijos ateitį.
„Gandai apie komandos pardavimą, sustiprėję sezono pradžioje, turėjo mums įtakos, tačiau tik labai trumpai. Jei kiekvieną savaitę pasirodo straipsnis, jog ekipa parduodama, darbuotojams tikrai nelinksma“, - pastebėjo komandos vadovas.
„Vis dėlto, Dietrichas Mateschitzas mus užtikrino, kad 2009-aisiais viskas išliks stabilu, ne tik darbuotojų ateities, bet ir komandos biudžeto prasme. Vėliau, nuo 2010-ųjų, pažiūrėsime, kaip viskas bus. Šiuo metu ekipos būklė stabili. Stengiamės iš visų jėgų po truputį judėti į priekį ir didiname savo pajėgumą“, - teigė jis.
Skelbiama, jog galimybėmis įsigyti „Toro Rosso“ komandą domisi Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ čempionate dalyvaujanti „Ultimate“ ekipa.

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tribeca
| 07/03 14:10 Atsakyti
Geriausia autsaideriu komanda.
skunkasss
| 07/02 16:38 Atsakyti
as visom dviem rankom uz tai, kad jie isliktu.
Sensejus
| 07/02 00:16 Atsakyti
tai ir gerai kad ramus ;)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas