„Toro Rosso“ išmėgins S. Buemi (8)

„Toro Rosso“ išmėgins S. Buemi
logo 2008 Rugpjūčio 25 d. 21:19, GEPA pictures
Toro Rosso“ komanda bandymuose išmėgins Sebastieną Buemi, šiemet lenktyniaujantį „Formulę-1“ apšildančiose GP2 pirmenybėse.
Šveicaras, laikomas vienu iš realiausių kandidatų dukterinės „Red Bull“ ekipos gretose pakeisti kitąmet komandą paliksiantį Sebastianą Vettelį, dalyvaus kitą mėnesį Jereze, Ispanijoje, rengiamuose bandymuose.
„Mes jį išmėginsime Jereze. Tai išmėginimas kitų metų sezonui“, - taip šią informaciją patvirtino „Toro Rosso“ komandos bendrasavininkas Gerhardas Bergeris.
Manoma, kad „Red Bull“ jaunų lenktynininkų programos narys S. Buemi yra šios kompanijos patarėjo autosporto klausimais Helmuto Marko favoritas. 19 m. amžiaus šveicaras šiemet lenktyniauja GP2 pirmenybėse, kur pelnė dvi pergales ir čempionate užima penktąją vietą.
Kitu pretendentu pakeisti S. Vettelį laikomas Bruno Senna. Brazilas taip pat lenktyniauja GP2 varžybose, kur pelnė tris pergales, o čempionate žengia antras. Vis dėlto, „Toro Rosso“ komanda artimiausioje ateityje nesiruošia išmėginti šio lenktynininko.
Lenktynininko vieta kitų metų sezonui ekipoje negali būti tikras ir Sebastienas Bourdais, iš kurio reikalaujama geresnių rezultatų antrojoje šių metų čempionato pusėje. Manoma, kad „Toro Rosso“ gali prancūzą pakeisti vienu iš žlugusios „Super Aguri“ ekipos pilotų – Takuma Sato arba Anthony Davidsonas.

Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Mortux
| 08/30 17:49 Atsakyti
*fisco*>>> Vis dėl to gal geriau iš vis pakliūt į F-1?Nu bet iš kitos pusės, gal jį vis dėl to kitais metais kur geriau paims... Šiaip jau gal jiems būtų geriau senną paimt (žiūrint į dabartinę GP2 lentelę)?
Civic
| 08/26 16:18 Atsakyti
Joa, Danica geriau paimtu. Nors siaip ten Sebu teamas :)
*fisco*
| 08/26 14:43 Atsakyti
susgadintu karjera Buemi jei kita met jau vaziuotu uz TR.
slx
| 08/26 09:29 Atsakyti
gvidas_f1> skylėta atmintis pas patį, šį sezoną startavo du japonai Taku ir Nakajima, kol dal Aguriai važiavo.
Gvidas_F1
| 08/26 08:26 Atsakyti
Jei ateitu Taku, tai jie su Nakajima duotu vaizdu :), jau net nepamenu ar buvo kada du jaaponai rikiuoteje... Manau Bruno buti idomesnis komandai, bet marketingine prasme tau tikrai.
L'user
| 08/25 22:31 Atsakyti
Tegul ismegina Danica Patric. Visai gerai pavarytu.
AstonZ
| 08/25 21:31 Atsakyti
jo Sebastianu komanda ten. Pavadinima galetu pasikeist i Seb Power, as kazka panasaus :D
armageddon
| 08/25 21:25 Atsakyti
Butina priimti i Toro Rosso, vien del vardo Sebasitianas :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas