V. Bottas: net nesvarsčiau strategijos be sustojimo (1)

V. Bottas: net nesvarsčiau strategijos be sustojimo
logo Spalio 13 d. 10:43, Daimler AG

Kaip ir dauguma lenktynininkų, Valtteri Bottas lenktynes Stambule nuvažiavo su vienu sustojimu ir po varžybų pareiškė, kad kitokie variantai net nebuvo svarstomi...

Valtteri Bottas: „Asmeniškai aš net nesvarsčiau, kad visas lenktynes Turkijoje galėčiau nuvažiuoti su vienu padangų komplektu nestojant boksuose. Kažkuriuo momentu dėl susidėvėjusių padangų atsirado vibracija, jos tapo panašios į „slick“ padangas ir greitai turėjo išlįsti kordas. Supratau, kad kažkuriuo momentu komanda atliks sustojimą. Galiausiai Maxas Verstappenas pasikeitė padangas, mes padarėme tą patį.

Prisimenu, kaip vijausi Charlesą Leclercą, kuris dar buvo nepasikeitęs padangų. Jis buvo labai greitas ant sausų trasos ruožų, o aš laimėdavau ten, kur ant trasos buvo vandens. Gavau naują tarpinių padangų komplektą, iš pradžių jos granuliavosi, bet kai aš vijausi varžovus, granuliavimas dingo, darbinis padangų sluoksnis apsitrynė ir aš vėl pradėjau važiuoti greitai.

Reikia pasakyti, kad visų lenktynių metu trasa niekada neleido pereiti prie sauso oro padangų, net paskutiniuose ratuose. Asfaltas džiÅ«vo stebėtinai lėtai“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 433.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 177
Komanda: Mercedes Amžius: 32 m.
Plačiau
"Istanbul Park", Stambulas
Trasa: "Istanbul Park", Stambulas (Turkijos GP)
Ilgis: 5,338 km Ratų skaičius: 58
Plačiau

Komentarai (1)
fnatic
IP: 62f17bf | 10/13 21:52 Atsakyti
Nu jo dziustancioje trasose beveik visai nepavyko issausint pagrindines trajektorijos. Modifikavo asfalto danga po pernai metu skandalo ir siemet labai geras sukibimas buvo ant sausos dangos, bet vanduo labai letai salinosi. Tiek vandens paprastai per kokius 25 ratus budavo iki sausos trajektorijos isdziovindavo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas