V. Bottas: tikėjausi geresnio rezultato

V. Bottas: tikėjausi geresnio rezultato
logo Spalio 24 d. 10:58, Daimler AG

Kvalifikacijoje Ostine „Mercedes“ lenktynininkai nusileido „Red Bull“ pilotams. Lewisas Hamiltonas buvo antras, o Valtteri Bottas parodė ketvirtą laiką, tačiau dėl baudos prarado penkias starto pozicijas.

Valtteri Bottas: „Tikėjausi geresnio rezultato, bet „Red Bull“ pasiekė daugiau pažangos po treniruočių. Neblogai nuvažiavau pirmą bandymą kvalifikacijos finale, bet esu nepatenkintas savo paskutiniu sektoriumi. Po to bandžiau nuvažiuoti gerą ratą antruoju bandymu, bet dažnai blokavosi priekiniai ratai dėl nepakankamo pasukamumo, dėl to praradau laiką ir negalėjau pagerinti rezultato.

Dėl baudos man teks startuoti tik devintam, bet mes turėsime gerą lenktyninį tempą – šia prasme mes visai nenusileidžiame konkurentams. Tikiuosi, kad turėsiu greičio pranašumą prieš tuos, kad startuos tiesiai prieš mane. Esminį vaidmenį Ostine suvaidins strategija. Esu įsitikinęs, kad man pavyks atkovoti ne vieną poziciją ir uždirbti daug taškų. Visada esu nusiteikęs optimistiškai“.

„Mercedes“ vyriausiasis lenktynių inžinierius Andrewas Shovlinas: „Strategijos prasme mums bus sudėtingiau, kadangi „Red Bull“ bolidai startuos priekyje. Viskas priklausys nuo to, kuris bolidas bus pats greičiausias ir labiau saugos padangas. Esame patenkinti padangų pasirinkimu pirmajai atkarpai, abu mÅ«sų sportininkai turi naujus vidutinių ir kietųjų padangų komplektus, todėl mes turime gana platų strategijos variantų pasirinkimą“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 587.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 218
Komanda: Mercedes Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas