Malaizijos GP metu „Williams“ ir „Force India“ komandos naudos naujausios specifikacijos „Mercedes“ jėgaines.
„Mercedes“ į savo bolidus naujus variklius sumontavo Belgijos GP metu. Kadangi lenktynes Belgijoje ir Italijoje skyrė tik savaitė, gamintojas nespėjo laiku paruošti naujų motorų visoms savo klientėms. Tuo tarpu Singapūre, kur variklio galia nėra labai svarbi, „Williams“ ir „Force India“ nusprendė nenaudoti naujos specifikacijos jėgainių.
Sepange, kur šį savaitgalį vyks F-1 lenktynės, nauji „Mercedes“ varikliai bus sumontuoti Felipe Massos, Lance‘o Strollo, Sergio Perezo ir Estebano Ocono boliduose. Manoma, kad visi varikliai bus tokie patys, kokie jau yra sumontuoti „Mercedes“ boliduose.