Y. Tsunoda: komandos lyderiu taps greitesnis pilotas

Y. Tsunoda: komandos lyderiu taps greitesnis pilotas
logo 2022 Gruodžio 07 d. 14:39, Protesa / Red Bull Content Pool

Du praėjusius „Formulės-1“ sezonus Yuki Tsunoda buvo pats jauniausias lenktynininkas peletone, o „AlphaTauri“ komandos viduje sėmėsi patirties iš savo kolegos Pierre'o Gasly. Tačiau 2023 metais prancÅ«zas pereina į „Alpine“, o jo vietą užėmė Nyckas de Vriesas - „Formulės-E“ ir „Formulės-2“ čempionas, kuris F-1 kol kas yra nuvažiavęs vienerias lenktynes.

Tsunoda nesutinka su tuo, kad iškovoti titulai automatiškai olandą padarys komandos lyderiu. Tačiau japono nuomone, „AlphaTauri“ ekipos vedliu laikys tą sportininką, kuris trasoje bus greitesnis.

„Greitesnis vaikinas bet kokiu atveju taps komandos lyderiu, - aiškino Y. Tsunoda. - Man nesvarbu, ar tai bÅ«siu aš, ar ne. Man svarbu bus koncentruotis ties savo darbu, padaryti jį teisingai ir gerai, mokytis ir tapti stipresniu.

Aišku, kad mano atsakomybė bus didesnė, nes Pierre'as išÄ—jo iš komandos. Bet esu įsitikinęs, kad susitvarkysiu su užduotimis. Ir galiu dar pagreitėti.

Pasibaigusiame sezone Tsunoda tik keturiuose etapuose uždirbo taškus ir užėmė 17 vietą asmeninėje pilotų įskaitoje.

„Galvoju, kad pagrindinė išvada tokia, kad man pavyko daryti pažangą kiekvienose lenktynėse, - kalbėjo 22 metų japonas. - Esu patenkintas ta forma, kokioje užbaigiau sezoną.

Suprantama, kad man reikės tapti dar stipresniu, visų pirma tai susiję su stabilumu, bet aš neturiu bėdų su tikslais kitiems metams.

Taip pat norėčiau padėkoti Pierre'ui. Be jo aš nebūčiau pasiekęs tokios didelės pažangos per praėjusius dvejus metus, man pavyko daug ką teigiamo iš jo perimti. Man patiko dirbti su Gasly, gaila, kad jis išÄ—jo.“

Anksčiau „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko yra sakęs, kad „AlphaTauri“ komandos lyderiu neabejotinai taps N. de Vriesas.

Scuderia AlphaTauri
Komanda: Scuderia AlphaTauri 2023 sezono taškai: 35
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: AT03
Plačiau
Yuki Tsunoda
Pilotas: Yuki Tsunoda 2023 sezono taškai: 12
Komanda: AlphaTauri Amžius: 22 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas