F-2. Vokietijoje K. Vasiliauskas – antras!

logo 2010 Rugsėjo 04 d. 13:28, Formula Two
Pirmąsias šio savaitgalio „Formulės-2“ lenktynes Oscherslebene (Vokietija) laimėjo Deanas Stonemanas. Atlaikęs nuožmų Jolyono Palmerio spaudimą, Kazimieras Vasiliauskas finišavo antras ir pelnė geriausią savo rezultatą šiame sezone.
Prastai startavus „pole“ pozicijos laimėtojui Sergejui Afanasijevui, lietuvis buvo trumpam išsiveržęs į priekį, tačiau dar iki pirmojo posūkio jį pranoko iš penktosios vietos šaute iššovęs D. Stonemanas.
Lyderiu tapęs britas greitai ėmė tolti nuo savo priešininkų. K. Vasiliauskas jam greičiu neprilygo, tačiau po truputį didino savo atotrūkį nuo S. Afanesijevo. Susikurtas laiko buferis vėliau pravertė lietuviui – 7-ame rate padaręs rimtą klaidą ir trumpai pasivažinėjęs už trasos ribų, jis tik per plauką išlaikė poziciją nuo ją įnirtingai mėginusio atimti ruso.
Įpusėjus lenktynėms, S. Afansijevas taip pat suklydo ir jį aplenkė fantastišku greičiu šlapioje trasoje važiavęs J. Palmeris. Pakilęs į trečiąją vietą, britas po kelių ratų pavijo ir K. Vasiliauską. Lietuvis paskutiniuose ratuose atlaikė nuožmų varžovo spaudimą ir išlaikė antrąją vietą.
Po šiandienos lenktynių pasikeitė „Formulės-2“ čempionato lyderis – juo tapo D. Stonemanas, dabar turintis 6 taškų persvarą prieš J. Palmerį. K. Vasiliauskas lieka septintoje vietoje, tačiau po gero rezultato pastebimai priartėjo prie aukščiau esančių varžovų.
Šiandien 17.45 val. Lietuvos laiku prasidės kvalifikacija antrosioms lenktynėms, o pačios varžybos – sekmadienį 15.00 val.
„Formulės-2“ lenktynes tiesiogiai transliuoja „Sport 1“ ir „Eurosport“ televizijos. Varžybas galima stebėti ir oficialioje čempionato interneto svetainėje www.formulatwo.com.