FE. Urugvajuje greičiausi „Dragon“ lenktynininkai

logo 2015 Gruodžio 19 d. 18:50, Dragon Racing
Šiandien Punta del Este (Urugvajus) mieste vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje greičiausi buvo „Dragon“ komandos lenktynininkai, o pirmąją startinę poziciją iškovojo Jerome‘as d‘Ambrosio. Tai pirmoji belgo „pole“ FE čempionate.
Kvalifikacijoje J. d‘Ambrosio vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 15,498 sek. Vis dėlto daugelis tikėjosi, jog „pole“ poziciją atiteks geriausią rezultatą treniruotėse užfiksavusiam Sebastienui Buemi. Tačiau šveicaras, įveikdamas greičiausią ratą, 10-ame posūkyje užblokavo priekinius bolido ratus ir taip prarado nemažai svarbaus laiko. Galų gale sportininkas liko tik penktas ir lenktynes pradės už čempionato lyderio Lucaso di Grassi, kuris turėjo tenkintis ketvirta vieta.
Antroji startinė vieta atiteko kitam „Dragon“ komandos lenktynininkui – Loicui Duvaliui. Tuo tarpu iš trečios pozicijos lenktynes pradės „Virgin“ ekipos pilotas Samas Birdas.
Ne itin sėkmingai kvalifikaciniai važiavimai susiklostė Nicolui Prostui, kuris įveikdamas greitąjį ratą sulaužė priekinį bolido sparną. Prancūzas liko šeštas, aplenkęs Abt komandos atstovą Danielį Abtą.
Antonio Felixas da Costa buvo greičiausias tarp tų pilotų, kurių boliduose yra sumontuota pirmosios kartos jėgainė. Portugalas kvalifikacijoje liko aštuntas, aplenkęs devintą iš dešimtą vietas užėmusius Bruno Senną ir Oliverį Turvey.
Trečiosios antrojo FE sezono lenktynės Punta del Este miesto trasoje prasidės šiandien 21:00 val. Lietuvos laiku.