K. Raikkonenas turi didžiausią pasitikėjimą iš „Ferrari“

logo 2014 Liepos 22 d. 19:00, Ferrari
Ferrari“ ekipa teigia,kad Kimi Raikkonenas iš komandos turi didžiausią pasitikėjimą, nepaisant nesėkmingos pirmosios sezono dalies.
Suomis nuo komandos draugo Fernando Alonso bendroje įskaitoje atsilieka 8 pozicijomis ir 78 taškais bei per 10 lenktynių nesugebėjo finišuoti aukščiau už ispaną. Tik kvalifikacijoje 2007-ųjų metų pasaulio čempionui pavyko du kartus aplenkti F. Alonso.
Praėjusiose Vokietijos GP lenktynėse K. Raikkonenas kvalifikavosi tik 12-as ir finišavo vietoje „be vertės“ – 11. Tuo metu F. Alonso užėmė atitinkamai 7-ąją bei 5-ąją pozicijas.
K. Raikkonenas turi galiojančią sutartį su „Ferrari“ ir kitiems metams ir, nepaisant ne itin aukštų rezultatų, komandos vadovas Marco Mattiacci tvirtina, jog suomis yra tas pilotas, kurio reikia italams.
„Kimi yra lenktynininkas, kokio mums reikia. Mums reikia daugiau taškų, bet jis yra tas, kurio mums reikia“, – kalbėjo M. Mattiacci.
„Manau, kad jis žino, ką jis gali padaryti geriau. Jis yra profesionalus lenktynininkas, jis laimėjo čempionatą su „Ferrari“, jis žino, kaip patobulėti.“
„Jis mato priekyje Fernando, jis mato, kad tai yra sunku ir, kad tai yra sunkus momentas, bet mes esame kartu šioje padėtyje. Jis turi didžiausią pasitikėjimą ir palaikymą iš „Ferrari“, – pridūrė šiemet komandos vairą perėmęs M. Mattiacci.