M. Schumacheris laimėjo F. Massa kartingo varžybas

logo 2007 Lapkričio 26 d. 07:51, Ferrari
Karjerą baigęs daugkartinis „Formulės-1“ čempionas Michaelis Schumacheris laimėjo „International Challenge of Go-Kart Champs“ kartingo varžybas Brazilijoje, surengtas kolegos lenktynininko Felipe Massa.
Varžybos buvo sudarytos iš dviejų lenktynių. Pirmosiose sportininkai startavo pagal kvalifikacijos rezultatus, o antrosiose pirmasis aštuntas į starto rikiuotę stojo atvirkščia pirmųjų lenktynių finišui tvarka, kaip GP2 varžybose.
M. Schumacheris laimėjo pirmąsias lenktynes, todėl antrosiose turėjo startuoti iš aštuntosios pozicijos. Vokiečiui tai nebuvo didelė kliūtis, ir jis lenktynių metu greitai pakilo iki trečiosios pozicijos. Deja, dėl karto techninio gedimo, legendiniam sportininkui teko sumažinti tempą ir tenkintis šeštąja vieta, tačiau to užteko pergalei bendroje varžybų įskaitoje.
Finišai pirmoje ir šeštoje vietose leido M. Schumacheriui surinkti 35 taškus. Antroje vietoje liko buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Luciano Burti, surinkęs 33 taškus, trečioje – GP2 pilotas Lucas di Grassi – 31, ketvirtoje - „Formulėje-1“ vis dar lenktyniaujantis Rubensas Barrichello – 26. Praėjusių metų varžybų nugalėtojas Felipe Massa šįkart liko penktas, surinkęs 24 taškus.
Nugalėjęs varžybose M. Schumacheris pažadėjo jose lenktyniauti ir kitąmet.