MotoGP. Dar viena C. Stonerio „pole“ pozicija

logo 2011 Birželio 11 d. 17:24, Honda
Didžiosios Britanijos „MotoGP“ lenktynių kvalifikacinius važiavimus laimėjo „Honda“ motociklininkas Casey Stoneris, pelnęs jau ketvirtąją „pole“ poziciją šiemet.
Australas už savęs palikau jau įprastais pastaruosiuose etapuose tapusius varžovus. Antrąją starto poziciją sekmadieno lenktynėms pelnė Marco Simoncelli („Gresini Honda“), trečiąją – Jorge Lorenzo („Yamaha“).
Kvalifikacijos siurprizu tapo čekas Karelas Abrahamas, užėmęs net šeštąją vietą. „Cardion Ducati“ komandos lenktynininkas pačioje važiavimų pabaigoje puikiai pasinaudojo priešais važiavusio J. Lorenzo motociklo sukurtu oro maišu.
Daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi („Ducati“) šį kartą liko vos tryliktas. Taip žemai italas nebuvo atsidūręs nuo 2007 m. „MotoGP“ lenktynių Valensijoje (Ispanija).
Kvalifikacijoje dar labiau nepasisekė puikų greitį treniruotėse demonstravusiam vietos herojui Calui Cratchlow, atstovaujančiam „Tech 3 Yamaha“. Britas jau važiavimų pradžioje krito nuo motociklo ir patyrė raktikaulio lūžį bei smegenų sutrenkimą. Beveik neabejotina, kad jo rytoj trasoje nepamatysime.
Didžiosios Britanijos „MotoGP“ lenktynių sekmadienį pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku.