MotoGP. Jereze - dar viena M. Marquezo „pole“

logo 2014 Gegužės 03 d. 17:43, Honda
Marcas Marquezas buvo greičiausias šiandien Jereze (Ispanija) vykusioje kvalifikacijoje ir iškovojo jau ketvirtąją „pole“ poziciją iš eilės šių metų „MotoGP“ sezone.
Ispanas į pirmąją vietą įsiveržė tik pačioje važiavimų pabaigoje, kuomet paskutiniuoju bandymu pagerino iki tol pirmavusio „Yamaha“ atstovo Jorge Lorenzo užfiksuotą rezultatą.
Įdomu tai, kad paskutinis sportininkas, kuriam pavyko iškovoti pergalę Ispanijos GP startuojant iš „pole“ buvo Loris Capirossi. Italui tai pavyko padaryti 2006 m.
Paskutinioji vieta pirmoje startinėje eilėje atiteko kitam „Honda“ komandos lenktynininkui Dani Pedrosai. Ispanas šiandien vykusiuose važiavimuose greičiu pranoko daugkartinį „MotoGP“ čempioną Valentino Rossį, kuris lenktynes pradės iš ketvirtos pozicijos.
Ir vėl greičiausias tarp „Open“ klasės motociklais važiuojančių sportininkų buvo Aleixas Espargaro. Kvalifikacijoje nuo motociklo kritęs sportininkas iškovojo penktą startinę poziciją. Šeštas šios dienos važiavimuose liko „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso.
Ketvirtosios „MotoGP“ sezono lenktynės Jerezo trasoje sekmadienį prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.