MotoGP. Sepango trasoje antrąją „pole“ iškovojo A. Dovizioso

logo 2016 Spalio 29 d. 11:30, Ducati
Šlapioje Sepango (Malaizija) trasoje vykusioje kvalifikacijoje antrąją „pole“ poziciją šių metų „MotoGP“ sezone iškovojo „Ducati“ komandos lenktynininkas Andrea Dovizioso.
Dar prieš prasidedant kvalifikaciniams važiavimams, Sepango trasą užklupo stiprus lietus. Tiek „Ducati“, tiek „Yamaha“ savo lenktynininkams buvo paruošusi motociklus su tarpinėmis padangomis, bet jų taip ir neprireikė.
A. Dovizioso, kaip ir daugelis kitų sportininkų, antros kvalifikacijos dalies metu naudojo motociklą ant kurio buvo sumontuotos šlapiai trasos dangai skirtos padangos.
Italas pirmąjį greitą ratą įveikė per 2 min. 11,511 sek. ir tuo metu buvo 1,624 sek. greitesnis už Valentino Rossį.
Po kurio laiko atsilikimą nuo „Ducati“ lenktynininko iki 0,276 sek. sumažino ir į antrąją vietą pakilo „Yamaha“ atstovas Jorge Lorenzo.
Kvalifikacijos pabaigoje savo paties užfiksuotą geriausią rezultatą pagerino A. Dovizioso, vieną ratą įveikęs per 2 min. 11,485 sek. To pakako, kad italas iškovotų antrąją „pole“ poziciją šių metų sezone.
Paskutiniuoju bandymu rezultatą pagerino ir V. Rossi, kuris 0,056 sek. aplenkęs komandos draugą J. Lorenzo iškovojo antrą startinę poziciją. Ketvirtoje vietoje liko čempiono titulą jau užsitikrinęs „Honda“ lenktynininkas Marcas Marquezas. Tuo tarpu po traumos į čempionatą sugrįžęs Andrea Iannone kvalifikacinius važiavimus baigė šeštas.
„MotoGP“ lenktynės Sepango trasoje prasidės sekmadienį 09:00 val. Lietuvos laiku.