1 Arka (Phantom GT) [1]
2 Fixamer (RPM Imagine.lt) [2]
3 snoopy (Team Patrick) [3]
4 Andal (Phantom GT) [4]
5 Elyga (YEAR racing) [6]
6 Webster (Vendetta GT) [7]
7 arejas (Vendetta GT) [11]
8 Gvidas_F1 [12]
9 AF1 (Team Patrick) [14]
10 Andriu (A&P) [21] *S#11 dalyvavo kaip Andrej
11 Yes (YEAR racing) [22]
12 Tiny-Dime (RPM Imagine.lt) [26]
13 Pa4ia (A&P) [32] *S#11 dalyvavo kaip Pavel
14 zilvinas (Vendetta GT2) [1reg]
15 Mindass [2reg]
16 Halkas (Išmintingieji Kurmiai) [3reg]
17 Gieža G (Išmintingieji Kurmiai) [4reg]
18 Sergefino [5reg]
19 Arunce (AGK) [6reg]
20 Čiurlys (AGK) [7reg]
21 fatalis [8reg]
22 Phenom (Pheonix GP) [9reg]
------------------------------------------
23 Phobas (Pheonix GP) [10reg]
24 Valentosas (Rukatonas) [11reg]
25 Česka (Rukatonas) [12reg]
26 Jonas J. [13reg]
27 VT (MTeam) [14reg]
28 ZM (MTeam) [15reg]
Visiems dalyviams atvykus i varzybas, dalyvaut atrankoje i dvi vietas varzybose tures: Phobas, Valentosas, Česka, Jonas J., VT, ZM, 1 Arka (Phantom GT) [1]
2 Fixamer (RPM Imagine.lt) [2]
3 snoopy (Team Patrick) [3]
4 Andal (Phantom GT) [4]
5 Elyga (YEAR racing) [6]
6 Webster (Vendetta GT) [7]
7 arejas (Vendetta GT) [11]
8 Gvidas_F1 [12]
9 AF1 (Team Patrick) [14]
10 Andriu (A&P) [21] *S#11 dalyvavo kaip Andrej
11 Yes (YEAR racing) [22]
12 Tiny-Dime (RPM Imagine.lt) [26]
13 Pa4ia (A&P) [32] *S#11 dalyvavo kaip Pavel
14 zilvinas (Vendetta GT2) [1reg]
15 Mindass [2reg]
16 Halkas (Išmintingieji Kurmiai) [3reg]
17 Gieža G (Išmintingieji Kurmiai) [4reg]
18 Sergefino [5reg]
19 Arunce (AGK) [6reg]
20 Čiurlys (AGK) [7reg]
21 fatalis [8reg]
22 Phenom (Pheonix GP) [9reg]
------------------------------------------
23 Phobas (Pheonix GP) [10reg]
24 Valentosas (Rukatonas) [11reg]
25 Česka (Rukatonas) [12reg]
26 Jonas J. [13reg]
27 VT (MTeam) [14reg]
28 ZM (MTeam) [15reg]
Visiems dalyviams atvykus i varzybas, dalyvaut atrankoje i dvi vietas varzybose tures: Phobas, Valentosas, Česka, Jonas J., VT, ZM.1 Arka (Phantom GT) [1]
2 Fixamer (RPM Imagine.lt) [2]
3 snoopy (Team Patrick) [3]
4 Andal (Phantom GT) [4]
5 Elyga (YEAR racing) [6]
6 Webster (Vendetta GT) [7]
7 arejas (Vendetta GT) [11]
8 Gvidas_F1 [12]
9 AF1 (Team Patrick) [14]
10 Andriu (A&P) [21] *S#11 dalyvavo kaip Andrej
11 Yes (YEAR racing) [22]
12 Tiny-Dime (RPM Imagine.lt) [26]
13 Pa4ia (A&P) [32] *S#11 dalyvavo kaip Pavel
14 zilvinas (Vendetta GT2) [1reg]
15 Mindass [2reg]
16 Halkas (Išmintingieji Kurmiai) [3reg]
17 Gieža G (Išmintingieji Kurmiai) [4reg]
18 Sergefino [5reg]
19 Arunce (AGK) [6reg]
20 Čiurlys (AGK) [7reg]
21 fatalis [8reg]
22 Phenom (Pheonix GP) [9reg]
------------------------------------------
23 Phobas (Pheonix GP) [10reg]
24 Valentosas (Rukatonas) [11reg]
25 Česka (Rukatonas) [12reg]
26 Jonas J. [13reg]
27 VT (MTeam) [14reg]
28 ZM (MTeam) [15reg]
29 lek [16reg]
Visiems dalyviams atvykus i varzybas, dalyvaut atrankoje i dvi vietas varzybose tures: Phobas, Valentosas, Česka, Jonas J., VT, ZM, lek.