„Wrooom“ baigėsi F. Alonso pergalėmis

logo 2011 Sausio 16 d. 19:49, Ferrari
Tradicinį „Wrooom“ renginį Madonna di Campiglio (Italija) kurorte vainikavusias lenktynes ant ežero ledo laimėjo „Ferrari“ lyderis Fernando Alonso, triumfavęs ir varžybose „Fiat 500“ automobiliais, ir kartingo kovoje.
Lenktyniaujant mažaisiais bolidais, ispanas už savęs paliko komandos draugą Felipe Massą, o trečiąją vietą užėmė „Ducati“ motociklų ekipos atstovas Nicky Haydenas. Toliau išsirikiavo GP2 pilotas Jules Bianchi ir daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi. Paskutinės pozicijos atiteko buvusiems „Formulės-1“ pilotams Marcui Gene ir Giancarlo Fisichellai.
Sportininkams persėdus į „Fiat 500“, F. Alonso ir vėl buvo neprilygstamas. Pirmasis trejetukas, tuo tarpu, pasikeitė – didesni automobiliai buvo parankesni motociklininkams: N. Haydenas užėmė antrąją vietą, o V. Rossi finišavo trečias.
Renginio metu su „Ferrari“ komanda atsisveikino ilgametis pilotas bandytojas Luca Badoeras. Italas atliko demonstracinį važiavimą 2009 m. „Ferrari“ bolidu su dygliuotomis padangomis.