WTCC. Austrijoje nugalėjo Y. Mulleris ir J. M. Lopezas

logo 2014 Gegužės 26 d. 07:04, DPPI
Šį savaitgalį Austrijos „Salzburgring“ trasoje vyko penktasis šių metų WTCC čempionato etapas. Abejose lenktynėse pergales iškovojo pirmenybių lyderės „Citroen“ komandos sportininkai.
Pirmajame važiavime užtikrintą pergalę pelnė nugalėtojo vardą ginantis bei kvalifikacijos laimėtojas Yvanas Mulleris. Prancūzas beveik 4 sek. pranoko antroje vietoje likusį Tomą Coronelį su „Chevrolet“ automobiliu.
Trečias finišo liniją kirto dar vienas „Citroen“ ekipos atstovas, čempionato lyderis Jose Maria Lopezas.
Tuo metu devyniskart pasaulio ralio čempionas Sebastienas Loebas („Citroen“) užėmė ketvirtąją vietą, už savęs penktoje vietoje palikdamas buvusį „Formulės-1“ pilotą Tiago Monteiro su „Honda“ automobiliu.
Antrosiose lenktynėse pirmas finišą pasiekė J. M. Lopezas, startavęs iš septintosios pozicijos. Argentinietis puikiai pasinaudojo starto metu įvykusiu incidentu, dėl kurio lenktynių nebaigė artimiausias jo varžovas Y. Mulleris.
Antroji vieta atiteko dar vienam buvusiam F-1 lenktynininkui Gabriele Tarquini („Honda“). Trečiąją vietą užėmė T. Monteiro.
Puikią ketvirtąją vietą iškovojo Norbertas Micheliszas („Honda“), penktąją – T. Coronelis.
S. Loebas šįkart liko tik septintas.
Čempionato įskaitoje ir toliau pirmauja J. M. Lopezas, savo sąskaitoje turintis jau 179 taškus. Antras žengia Y. Mulleris su 138, o trečias – S. Loebas su 134 taškais.
Komandinėje įskaitoje nepralenkiama „Citroen“ ekipa (412 taškų). Antroje vietoje klasifikuojasi „Honda“ (269 taškai), trečioje – „Lada“ (136 taškai).
Kitas WTCC etapas vyks Maskvoje birželio 7-8 d.