13-oji F-1 komanda paaiškės jau netrukus

13-oji F-1 komanda paaiškės jau netrukus
logo 2010 Rugpjūčio 25 d. 20:55, Charles Martin
Tarptautinė automobilių federacija (FIA) jau artimiausiomis dienomis turėtų paskelbti komandą, kuriai atiteks laisva vieta 2011 m. „Formulės-1“ čempionate.
Manoma, kad realios pretendentės užimti šią poziciją yra trys ekipos: „Epsilon Euskadi“, „Villeneuve Durango“ ir „Stefan“. Realiausiomis yra laikomos pirmosios dvi.
Tiesa, manoma, kad „Epsilon Euskadi“ į „Formulę-1“ gali ateiti ir kitu keliu – jei nebus nepakviesta į kitų metų čempionatą, tai susijungs su sunkiai savo kelią sporte pradėjusia „Hispania“ komanda.
Villeneuve Durango“, tuo tarpu, beldžiasi į čempionatą savarankiškai. Vienas šio projekto iniciatorių Jacques Villeneuve'as atskleidė neseniai pristatęs komandą FIA sprendimų priėmėjams.
„Visi atrodė patenkinti, tačiau tuo pačiu atmosfera nedaug skyrėsi nuo teismo posėdžio“, - prisiminė kanadietis.
„Nelaukėme jokios jų reakcijos. Nežinome, ar dar kas nors surengė pristatymą, todėl, kol nesame gavę formalaus atsakymo, nežinome, kaip mes buvome įvertinti“, - teigė 1997 m. „Formulės-1“ čempionas.
„Esame visai patenkinti tuo, ką turime paruošę. Neturime jokių abejonių dėl to, kaip viskas judės toliau, jei gausime teigiamą atsakymą. Nepaisant to, mums vis tiek reikia teigiamo atsakymo, nes tai „viskas arba nieko“ tipo situacija. Jei pavyks, viskas puiku. Jei ne ir mes gausime neigiamą atsakymą, viskas, ką padarėme, nueis perniek“, - pripažino lenktynininkas.
Paklaustas apie planus galimam debiuto sezonui, J. Villeneuve'as pabrėžė nepuoselėjantis rožinių vilčių.
„Nieko tokio būti autsaideriu, jei turi ilgalaikį planą, paramą ir finansus, leidžiančius tau toliau plėtoti projektą“, - pridūrė jis.
Vietos „Formulėje-1“ siekianti „Villeneuve Durango“ yra bendras J. Villeneuve'o ir GP2 čempionate anksčiau dalyvavusios „Durango“ komandos projektas. Paskutinį kartą 2006 m. F-1 bolidą vairavęs kanadietis ketina būti vienu ekipos lenktynininku bei aktyviai dalyvauti ekipos vystymo veikloje, kuri, baigus sportininko karjerą, turėtų tapti pagrindiniu jo užsiėmimu.
Bandydamas sugrįžti į „Formulę-1“, 39 m. amžiaus J. Villeneuve'as nepamiršta ir kitų autosporto šakų. Šį savaitgalį kanadietis dalyvaus „NASCAR Nationwide“ serijos lenktynėse. Šiemet jis jau startavo dvejose šios klasės varžybose bei viename aukščiausios kategorijos „NASCAR Sprint Cup“ serijos etape.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066