2020 metų sezonas startuos kovo 15 dieną

2020 metų sezonas startuos kovo 15 dieną
logo 2019 Liepos 06 d. 13:45, BAR

„Formulės-1“ pasaulio čempionato organizatoriai kartu su Australijos GP etapo rengėjais pranešė, kad 2020 metų sezonas startuos Melburne kitų metų kovo 15 dieną.

Kitais metais „Formulė-1“ švęs savo jubiliejų – 2020 m. sezonas bus 70-tas čempionato istorijoje, be to, Australijos etapas 25 kartą vyks Melburno Alberto parke. Pagrindiniu etapo rėmėju vėl bus „Rolex“ – aštuntą kartą paeiliui, kuris yra globalus čempionato partneris nuo 2013 metų.

„Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase‘as Carey: „Mes džiaugiamės pranešdami apie tai, kad kitų metų sezonas pagal tradiciją vėl startuoja Melburne. Alberto parkas – viena iš populiariausių trasų kalendoriuje, jį vertina visi, kas dirba F-1. Australijos sirgaliai – automobilių sporto entuziastai, jie užtikrina tokį šiltą priėmimą, kad šis etapas tampa savotiškai unikaliu.

Sunku būtų sugalvoti geresnę vietą, labiau tinkamą 2020 metų sezono startui, kai mūsų sportas švęs savo 70-metį“.

„Australian Grand Prix Corporation“ vykdomasis direktorius Andrew‘as Westacottas: „Melburnas 25-tą kartą priims GP etapą, o tai kelia pasididžiavimą ir susidomėjimą. Savaitgalio programa, kurią mes ruošiame, bus labai turininga, ji savyje derins sporto renginį ir įvairias kokybiškas pramogas, kurios bus teikiamos žiūrovams už trasos ribų – kiekvienas galės surasti tai, kas artimiausia jo širdžiai. Tai bus įvykis, kurio neįmanoma praleisti.

Jo data jau patvirtinta, todėl svečiai iš kitų miestų bei valstybių gali iš anksto planuoti vizitą į Viktorijos valstiją“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas