A. Albonas: kol pažanga neišnyks, aš pasiliksiu „Williams“

A. Albonas: kol pažanga neišnyks, aš pasiliksiu „Williams“
logo 2023 Rugpjūčio 23 d. 13:06, WilliamsF1

Alexas Albonas su „Williams“ komanda turi ilgametį kontraktą ir kol kas bendradarbiavimas yra sėkmingas: Alexas jau ne kartą parodė savo greitį ir komandoje pelnytai yra laikomas lyderiu – jis dalyvauja visuose susirinkimuose, kuriuose svarstomi komandos reikalai, dažnai dirba bazėje Growe. Tailando kilmės sportininką jaudina komandos rezultatai ne tik šiame sezone, bet ir tolimesnės „Williams“ perspektyvos.

Todėl nenuostabu, kad šiais metais komandai pradėjęs vadovauti Jamesas Vowlesas apie Alboną atsiliepia gana teigiamai.

„Malonu girdėti panašius vertinimus ir žinoti, kad žmogus, kuris vadovauja komandai ir užsiima jos stiprinimu, tavimi pasitiki, - sakė A. Albonas leidiniui „The Race“. - Jamesas tikrai nori, jog aš dalyvaučiau visuose procesuose. Man tai yra labai svarbu ir mano dalyvavimas ekipos veikloje tampa vis intensyvesnis.

Jaučiu, kad ne vien pilotuoju „Williams“ bolidą. Jamesas mane vis labiau įtraukia į darbus, aš dalyvauja diskusijose, skirtose komandos vystymui – šia prasme aš turiu kur kas daugiau veiklos, nei kai dirbau „Toro Rosso“ ar „Red Bull“.

Sakoma, kad aš esu jaunas, bet taip nėra. Man jau 27 metai ir tik atrodo, kad esu labai jauno amžiaus. Bet „Formulės-1“ kontekste man jau nemažai metų ir aš jau priartėjau prie savo sportinės karjeros piko. Pasakyčiau, kad pavyko surasti balansą tarp pasirodymų pačiu aukščiausiu lygiu ir sukauptų žinių bei patirties.

Mano kontraktas su „Williams“ yra ilgametis ir kol aš sugebu daryti pažangą, aš pasiliksiu šioje komandoje. Tikrai jaučiu, kad vairuoju kur kas geriau nei anksčiau ir galiu pasiekti dar daugiau. Iki šiol noriu lipti ant podiumo ir laimėti lenktynes.

Daugiausiai jėgų įdedu į tai, kad „Williams“ taptų ta komanda, su kuria aš galėčiau pasiekti sėkmės. Jei dėl kurių nors priežasčių to padaryti bus neįmanoma, pagalvosiu apie kitus variantus. Bet kol kas esu visiškai susikoncentravęs darbui „Williams“, o po kelių metų pažiūrėsime, kaip viskas klostosi“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821