A. Albonas: kol pažanga neišnyks, aš pasiliksiu „Williams“ (3)

A. Albonas: kol pažanga neišnyks, aš pasiliksiu „Williams“
logo Rugpjūčio 23 d. 13:06, WilliamsF1

Alexas Albonas su „Williams“ komanda turi ilgametį kontraktą ir kol kas bendradarbiavimas yra sėkmingas: Alexas jau ne kartą parodė savo greitį ir komandoje pelnytai yra laikomas lyderiu – jis dalyvauja visuose susirinkimuose, kuriuose svarstomi komandos reikalai, dažnai dirba bazėje Growe. Tailando kilmės sportininką jaudina komandos rezultatai ne tik šiame sezone, bet ir tolimesnės „Williams“ perspektyvos.

Todėl nenuostabu, kad šiais metais komandai pradėjęs vadovauti Jamesas Vowlesas apie Alboną atsiliepia gana teigiamai.

„Malonu girdėti panašius vertinimus ir žinoti, kad žmogus, kuris vadovauja komandai ir užsiima jos stiprinimu, tavimi pasitiki, - sakė A. Albonas leidiniui „The Race“. - Jamesas tikrai nori, jog aš dalyvaučiau visuose procesuose. Man tai yra labai svarbu ir mano dalyvavimas ekipos veikloje tampa vis intensyvesnis.

Jaučiu, kad ne vien pilotuoju „Williams“ bolidą. Jamesas mane vis labiau įtraukia į darbus, aš dalyvauja diskusijose, skirtose komandos vystymui – šia prasme aš turiu kur kas daugiau veiklos, nei kai dirbau „Toro Rosso“ ar „Red Bull“.

Sakoma, kad aš esu jaunas, bet taip nėra. Man jau 27 metai ir tik atrodo, kad esu labai jauno amžiaus. Bet „Formulės-1“ kontekste man jau nemažai metų ir aš jau priartėjau prie savo sportinės karjeros piko. Pasakyčiau, kad pavyko surasti balansą tarp pasirodymų pačiu aukščiausiu lygiu ir sukauptų žinių bei patirties.

Mano kontraktas su „Williams“ yra ilgametis ir kol aš sugebu daryti pažangą, aš pasiliksiu šioje komandoje. Tikrai jaučiu, kad vairuoju kur kas geriau nei anksčiau ir galiu pasiekti dar daugiau. Iki šiol noriu lipti ant podiumo ir laimėti lenktynes.

Daugiausiai jėgų įdedu į tai, kad „Williams“ taptų ta komanda, su kuria aš galėčiau pasiekti sėkmės. Jei dėl kurių nors priežasčių to padaryti bus neįmanoma, pagalvosiu apie kitus variantus. Bet kol kas esu visiškai susikoncentravęs darbui „Williams“, o po kelių metų pažiūrėsime, kaip viskas klostosi“.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
DDOD
IP: e373437 | 08/23 18:21 Atsakyti
Lauris
08/23 16:33

Verstapenas jaunas irgi matėm kaip atrodė

Verstapenas dar ir dabar yra jaunas
DDOD
IP: e373437 | 08/23 15:57 Atsakyti
Albonas dabar labai gerai vertinamas, bet mateme, kaip jis atrodė šalia Verstapeno. Jei Williams pasodintu gerą antrą pilotą - pvz Hulkenberga ar panašiai, idomu, ar nenublanktu jo žvaigždė
Lauris
IP: 8ecf725 | 08/23 16:33 Atsakyti
DDOD
08/23 15:57

Albonas dabar labai gerai vertinamas, bet mateme, kaip jis atrodė ša... skaityti daugiau

Verstapenas jaunas irgi matėm kaip atrodė
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749