A. Meo greičiausias šiandien, K. Benavidesas tapo nauju lyderiu (1)

A. Meo greičiausias šiandien, K. Benavidesas tapo nauju lyderiu
logo Sausio 11 d. 22:01, Red Bull Content Pool / Getty Images

KTM motociklu važiavęs Antoine‘as Meo buvo greičiausias sutrumpintame šeštame Dakaro ralio greičio ruože. Tuo tarpu „Honda“ motociklininkas Kevinas Benavidesas tapo nauju klasės lyderiu.

Dėl prastų oro sąlygų motociklininkams pirmųjų 119 greičio ruožų kilometrų nereikėjo įveikti. Tuo tarpu likusioje greičio ruožo dalyje (194 km) vyko atkakli kova.

Kurį laiką pirmavo Xavieras de Soultraitas, bet po to į priekį įsiveržė KTM lenktynininkas Toby Price‘as. Tačiau australo persvara prieš artimiausią varžovą priešpaskutiniame punkte buvo vos 6 sek.

Galų gale šiandien pergalę šventė A. Meo, kuris užfiksavo geriausią rezultatą ir artimiausią varžovą aplenkė tik puse minutės.

Antrą ir trečią vietas šiandien pasidalino identiškus laikus užfiksavę T. Price‘as ir K. Benavidesas. Pastarasis pakilo į pirmą vietą bendroje įskaitoje, tuo tarpu iki šiol pirmavęs Adrienas van Beverenas, turėjęs tik minutės persvarą, šiandien nuo nugalėtojo atsiliko daugiau nei 3 minutėmis. A. van Beverenas nuo naujojo lyderio dabar atsilieka beveik 2 minutėmis.

Vakar dominavęs „Honda“ lenktynininkas Joanas Barreda šiandien stokojo greičio ir bendroje įskaitoje iš ketvirtos vietos nukrito į penktą.

Lietuvis motociklininkas Balys Bardauskas šios dienos greičio ruožo finišą pasiekė 104-as.

Prieš poilsio dieną, šeštame greičio ruože, geriausią rezultatą tarp automobiliais važiavusių sportininkų užfiksavo „Peugeot“ atstovas Carlosas Sainzas. Ispanas šiandien įveikė komandos draugą ir ralio lyderį Stephane‘ą Peterhanselį, kurį aplenkė 4 minutėmis.

Pirmąją greičio ruožo dalį C. Sainzas įveikė turėdamas dviejų minučių persvarą prieš artimiausią varžovą. O įveikęs paskutiniuosius kilometrus persvarą padvigubino.

Šiandien antras finišavęs S. Peterhanselis poilsio diena mėgausis bendroje įskaitoje turėdamas 27 min. persvarą prieš minėtąjį C. Sainzą.

Už dviejų „Peugeot“ rikiuojasi „Toyota“ trijulė. Bernhardas ten Brinke kol kas yra trečias ir nuo lyderio atsilieka 1 val. ir 21 min. Nuo pastarojo 4 min. ir 11 min. atsilieka Nasseras Al-Attiyah bei Ginielis de Villiersas.

30 sportininkų pasiekus finišą, lietuviai Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala ir Antanas Juknevičius buvo  atitinkamai 14-oje, 17-oje ir 28-oje vietose.

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| Sausio 15 d. 15:43
Neblogai lietuviai atrodo Dakare.

F-1.lt pulsas