A. Newey: 2021 m. automobilį tobulinome per ilgai

A. Newey: 2021 m. automobilį tobulinome per ilgai
logo 2022 Gruodžio 10 d. 10:48, Pirelli

„Red Bull“ technikos skyriaus vadovas Adrianas Newey mano, kad komanda pernai per ilgai tobulino automobilį, tad pasiliko mažiau laiko naujam bolidui kurti.

Nepaisant to, vairuodamas RB18 automobilį Maxas Verstappenas iškovojo 15 pergalių ir anksčiau laiko tapo čempionu. Čempionės titulą šiemet po ilgos pertraukos iškovojo ir „Red Bull“.

Jei pernai daugelis komandų nusprendė gana anksti pradėti dirbti su 2022 m. projektais, tai „Red Bull“ ilgai tobulino savo automobilį ir atkakliai kovojo su „Mercedes“.

A. Newey teigia, kad atsižvelgus į visus iššÅ«kius, RB18 buvo „labai ypatingas“ automobilis.

„Mes turėjome gana nedaug laiko šių metų automobilio kÅ«rimui, nes pernai atkakliai kovojome ir vis tobulinome savo bolidą. Manau, kad tai darėme ilgiau nei iš tikrųjų turėjome“, - sakė A. Newey.

„Dėl to žiemos pertraukos metu turėjome daug darbo. Tiesiog norėjome pasirÅ«pinti, kad pagrindas bÅ«tų geras, jog vėliau galėtume tiesiog viską tobulinti. Džiugu, jog išvengėme didesnių problemų.“

A. Newey teigimu, bandymuose ir sezono pradžioje „Ferrari“ turėjo greitesnį automobilį, tuo tarpu „Red Bull“ stengėsi, kad jų automobilis bÅ«tų greitas visose trasose.

„Realybė buvo tokia, jog priešsezoniniuose bandymuose „Ferrari“ turėjo greitesnį automobilį. Mes, tuo tarpu, pirmoms lenktynėms paruošÄ—me gerą atnaujinimų paketą. Tad sezono pradžioje vyko labai artima ir atkakli kova. „Ferrari“ buvo greitesni vienose trasose, mes - kitose.“

„Mes daug ko išmokome, tad antrai sezono pusei stengėmės paruošti tokį automobilį, kuris bÅ«tų greitas visose trasose. Manau, kad savo darbą atlikome tinkamai.“

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2023 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas