A. van Beverenas tapo lyderiu, S. Sunderlandas traukiasi iš ralio (2)

A. van Beverenas tapo lyderiu, S. Sunderlandas traukiasi iš ralio
logo Sausio 09 d. 21:07, Yamaha

„Yamaha“ motociklininkas Adrianas van Beverenas buvo greičiausias šiandien ir tapo nauju ralio lyderiu. Tuo tarpu iki šiol pirmavęs S. Sunderlandas patyrė avariją ir buvo priverstas pasitraukti iš tolimesnės kovos.

KTM motociklu važiavęs britas iki šiol buvo greičiausias dvejuose greičio ruožuose iš trijų ir pirmaudamas motociklininkų įskaitoje turėjo daugiau nei 4 min. persvarą prieš artimiausią varžovą. Bet šiandien sėkmė nuo sportininko visiškai nusisuko.

S. Sunderlandas krito nuo motociklo ir patyrė nugaros traumą. Britas iš įvykio vietos buvo išskraidintas sraigtasparniu, o po apžiūros gydytojai uždraudė sportininkui toliau lenktyniauti.

A. van Beverenas šiandien užfiksavo geriausią rezultatą ir artimiausią varžovą aplenkęs penkiomis minutėmis pakilo į pirmąją bendros įskaitos vietą. Kurį laiką „Yamaha“ lenktynininką ir „Honda“ atstovą Joaną Barredą skyrė vos 6 sek., bet pastarasis vėliau prarado 10 minučių ir finišavo tik devintas.

Antras šiandien finišą kirto dar vienas „Yamaha“ lenktynininkas Xavieras de Soultrait, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. ir 1 sek.

Greičiausiųjų trejetą užbaigė KTM atstovas Matthiasas Walkneris, nuo artimiausio varžovo atsilikęs porą minučių.

Ketvirtas šiandien finišą kirtęs Pablo Quintanilla bendroje įskaitoje pakilo į antrą vietą ir nuo pirmaujančio A. van Bevereno atsilieka mažiau nei 2 minutes.

Lietuvis Balys Bradauskas šios dienos greičio ruožo finišą pasiekė 95-as.

Automobilių klasėje šiandien geriausią rezultatą užfiksavo „Peugeot“ lenktynininkas Sebastienas Loebas. Tuo tarpu „Toyota“ lenktynininkai ir Cyrilas Despres susidūrė su rimtomis problemomis.

S. Loebas šiandien trumpam buvo praradęs lyderio poziciją, kai į priekį praleido komandos draugą Stephane‘ą Peterhanselį. Vis dėlto daugkartinis WRC čempionas šiandien buvo greitesnis. S. Loebas šios dienos greičio ruožą užbaigė pirmas, antroje vietoje likusį komandos draugą Carlosą Sainzą aplenkęs mažiau nei 2 minutėmis.

Nuo nugalėtojo trimis minutėmis atsilikęs S. Peterhanselis finišavo trečias. Prancūzas toliau pirmauja automobilių klasėje ir S. Loebą bei C. Sainzą lenkia atitinkamai septyniomis ir trylika minučių.

Labiausiai iš „Peugeot“ komandos šiandien nepasisekė C. Despres. Prancūzas susidūrė su techniniais gedimais ir sustojęs nusprendė laukti pagalbos, tad bus praradęs daug laiko ir bet kokias viltis kovoti dėl pergalės.

Sėkmė nusisuko ir nuo „Toyota“ lenktynininko Nassero Al-Attiyah. Sportininkas šiandien taip pat neišvengė įvairių problemų ir nuo nugalėtojo atsiliko 54 minutėmis. N. Al-Attiyah bendroje įskaitoje nuo pirmaujančio S. Peterhanselio atsilieka beveik valanda.

Dar labiau šiandien nepasisekė kitą „Toyota“ automobilį vairuojančiam Ginieliui de Villiersui. Sportininkas nuo nugalėtojo atsiliko valanda ir trylika minučių.

Iš automobilius vairuojančių lietuvių finišą pasiekė Vaidotas Žala bei Antanas Juknevičius, kurie kol kas užima 25-ą ir 32-ą vietas.

Komentarai (2)


FORESTER
| Sausio 10 d. 18:25
loebas irgi pasitrauke?
wagen
| Sausio 10 d. 14:18
idomu nuo kada akmuo skaitosi rima technine problema?depre susidure ne su techninem problemom, o su akmeniu

F-1.lt pulsas