A. Wurzas: lenktynės be publikos – būdas greičiau sugrįžti į trasas (2)

A. Wurzas: lenktynės be publikos – būdas greičiau sugrįžti į trasas
logo 2020 Gegužės 24 d. 08:47, Pirelli

„Formulės-1“ lenktynininkai visiškai palaiko pasaulio čempionato organizatorių planus pirmuosius etapus surengti be žiūrovų, - pareiškė GPDA asociacijos pirmininkas Alexas Wurzas, organizacijos, kuri yra laikoma savotiška F-1 pilotų profsąjunga, vadovas.

Epidemiologinė situacija pasaulyje kol kas išlieka grėsminga, o tai verčia maksimaliai būti atsargiems ir laikytis visų saugumo priemonių, todėl europinės dalies lenktynių periodas vyks prie tuščių tribūnų, pradedant Austrijos GP „Red Bull Ring“ trasoje, suplanuotam liepos 5 d.

„Manau, kad niekas automobilių sporte, nė venas lenktynininkas, tarp kurių ir aš, nėra linkęs lenktyniauti be sirgalių palaikymo. Aš nuolat bendrauju su visais lenktynininkais, bet nė vienas iš jų nepasakė: „Ne, tai manęs netenkina“ arba „Mano nuomone, tai yra neteisinga“.

Varžybos prie tuščių tribūnų – tai būdas  sugrįžti į trasas anksčiau, nelaukiant, kada bus galima lenktyniauti dalyvaujant žiūrovams. Ir visi pilotai su tuo sutinka.

„Formulė-1“ yra globali industrija ir mes visi stengiamės, jog darbas atsinaujintų greičiau, nes nuo to priklauso mūsų ekonomika, žmonės, jų šeimos, paimti kreditai. Taip elgiasi viso pasaulio vyriausybės, tas pats vyksta ir „Formulėje-1“.


Komentarai (2)
A85 logo rėmėjas
| 05/25 13:18 Atsakyti
Morda Pats176130203233504
05/24 13:10

pvz Nascar vyksta be ziurovu ..eilinis etapas siandien (rodo per \TSN1 pradzia 1.00 /Lietuvos laiku)

Visokiems nacionaliniams čempionatams vykti lengviau, nes jie vyksta toje pačioje valstybėje ir jiems nėra arba jei yra, tai bent jau švelnesni ribojimai, dėl keliavimo šalies viduje. F1, gi, yra tikrai tarptautinis sportas, kur tiek komandos yra įsikūrusios skirtingose šalyse, tiek etapai vyksta daugelyje atskirų šalių. Tad jei sugebės F1 surengti reprezentatyvų tarptautinį čempionatą bus labai didelis pasiekimas. Austrija, kol kas, atrodo, kad turėtų įvykti, o vat kas bus toliau – dievai žino.

O kad be žiūrovų, tai be klausimų. Bent jau iš dabartinės perspektyvos žiūrint.
Morda Pats176130203233504
| 05/24 13:10 Atsakyti
pvz Nascar vyksta be ziurovu ..eilinis etapas siandien (rodo per \TSN1 pradzia 1.00 /Lietuvos laiku)
×

TOP naujienos