Abu Dabio GP vyks leidžiantis saulei (24)

Abu Dabio GP vyks leidžiantis saulei
logo 2009 Rugpjūčio 28 d. 22:58, Yas Marina
Šiandien buvo paskelbta, kad paskutinysis šių metų „Formulės-1“ čempionato etapas, Abu Dabio GP Jungtiniuose Arabų Emyratuose, bus surengtas vakare. Lenktynių startas bus duotas 17.00 val. vietos laiku, todėl dalis varžybų vyks šviesiu, o dalis – tamsiu paros metu.
Abu Dabio GP lenktynių rengimo dieną, lapkričio 1 d., saulė trasos vietovėje leisis 17.43 val. vietos laiku – per patį varžybų vidurį. Taigi, lenktynininkai startuos saulei leidžiantis, o finišą kirs dirbtinio apšvietimo sąlygomis.
„Taip, Yes Marina trasa nuo pat pradžių buvo statoma taip, kad joje būtų galima organizuoti renginius tiek dienos, tiek nakties metu“, - pareiškė žiedo Abu Dabyje vadovas Richardas Creganas.
„Pirmųjų „Formulės-1“ lenktynių dieną ir naktį rengimas bus mums unikali galimybė pademonstruoti trasos lankstumą ir šiuolaikišką infrastruktūrą. Visuomet ketinome pasauliui įspūdingai pademonstruoti šią įspūdingą areną ir šis sprendimas mums suteiks tokią galimybę“, - teigė specialistas.
„Taip bus suderinta visa, kas geriausia abiejuose pasauliuose (dienos ir nakties lenktynėse – red. past.), sirgaliai trasoje ir žiūrovai prie televizorių išvys įspūdingą naujausios pasaulyje „Formulės-1“ trasos architektūrą popiečio saulės šviesoje, o vėliau pamatys, kaip ji atrodo apšviesta prožektoriais. Tikimės, kad visi bus nustebinti to, ką patirs ir pamatys“, - aiškino jis.
Trasą apšviesiantys prožektoriai Abu Dabyje bus įjungti dar saulei nenusileidus, prieš lenktynių startą, taip siekiant užtikrinti kuo sklandesnį perėjimą nuo dienos šviesos prie tamsaus paros meto.

Komentarai (24)


a9
| 2009 Rugpjūčio 30 d. 00:27
Vienintelis klausimas - Abu Dabi bus geresnė ar blogesnė trasas už Valensiją? O kad bus bloga, iš anksto aišku - miesto trasa negali būti gera F-1 lenktynėms, nežinau tokių miestų pasaulyje.
simasan
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 17:07
To L'user....Kimiui tai irgi patiktu..:))
žiūrovas f-1
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 13:55
klipas tikrai nerealiai grazus
L'user
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 12:32
Pavyzdys, kaip lenkti sioje trasoje, yra filmukyje :) Manau, prie tokio stiliaus lengviausiai prisitaikys Nakajima ;)
V-power
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 12:17
Pinigu turi tai gali visokias nesamones daryti
simasan
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 11:44
Ko jus pergyvenat, bus tu lenkimu..Filmuke net pavyzdi parode, musi i gala, priesininkas tiesiai i siena, o tu jei nesulauzei priekinio sparno vaziuoji toliau...Cool lenktynes nusimato..:)))
McNerka
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 09:41
peast>> pries leciausia 8 posuki (50km/h) eina ilgiausia tiesioji..:)
ppazera
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 09:37
visai graziai atrodo bent jau architektura. boksai is kaskokio rusio atroto, pozeminiai :D o del lenkimu tai bent viena vieta tikrai matosi kad turetu but, ir turetu greita trasa but.
peast[MS]
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 03:00
Tai kad pries leciausia trasos posuki nera jokios tiesiosios, kad paruost lenkima, todel galima geriausia vieta lenkti nuplaukia. Yra dvi abejotinos vietos lenkti, bet, kaip sakiau, tik abejotinos, nes bent vienas S'as po tiesiosios atrodo per greitas, kad butu galima bandyti listi lenkimui. O dar trasos plotis man pasirode gana nedidelis, todel tai tik apsunkina galimybes lenkti. Ziuresim kaip atrodys gale trasa, taciau kolkas optimistiskai tai manes nenuteikia.
relaxxx
| 2009 Rugpjūčio 29 d. 01:08
Kol neatvyko į trasą F-1 bolidai, tol kvailoka būtų ka nors spręsti tokio konkretaus. Juolab, kad dar nebuvo rengta jokių lenktynių iš įvairių pirmenybių, tad biški ramiau.. Man asmeniškai viskas kas ruošiama atrodo gan patraukliai.. Trasoje yra įspūdingų vietų ir laukiu nesulaukiu, kuomet čia bus duotas startas, po kolkas vienintelį minusą įžvelgiu, tik tai, kad bus paskutinės sezono lenktynės. :)
×

F-1.lt pulsas