Agresyvi S.Speedo strategija (28)

Agresyvi S.Speedo strategija
logo 2006 Balandžio 22 d. 22:58, Red Bull F1
„Toro Rosso“ pilotas Scottas Speedas, San Marino GP kvalifikacijoje parodęs 18-ą rezultatą, teigė lenktynėse važiuosiąs agresyviai.
„Galėjau lengvai papulti į antrąją kvalifikacijos dalį, bet mane kažkas, besistengdamas nuvažiuoti greitą ratą, užlaikė viename posūkių. Nepasisekė, tačiau tokia jau ta šių metų kvalifikacija ir su tuo reikia susitaikyti. Komanda tobulėja kasdien po to, kai buvome visiški naujokai metų pradžioje. Turime įveikę jau trejas lenktynes ir ir vis tobulėjame. Stebint, kaip visi dirba, aišku, kad taip bus ir ateityje. Lenktynėse būsiu agresyvus – neturiu ką prarasti“, - kalbėjo amerikietis, prieš 3 savaites pagarsėjęs savo necenzūriniu pokalbiu su Davidu Coulthardu, už kurį užsitarnavo piniginę baudą.
Scotto komandos draugas Vitantonio Liuzzi, užėmęs 16-ąją vietą, teigė, padaręs viską, kas buvo įmanoma.
„Bolidas valdomas labai gerai. Išsprendėme visas problemas, su kuriomis susidūrėme vakar. Tačiau šią popietę, kai visi lėkė itin greitai, mes pasiekėme savo galimybių ribas. Tai neblogas rezultatas, tačiau reiktų padirbėti su mūsų kvalifikacijos greičiu. Rytoj viskas bus geriau, nes esame stipresni ilgesniuose nuotoliuose“, - kalbėjo italas.
„Toro Rosso“ – vienintelė komanda naudojanti 10 cilindrų variklius su didesniu sukimo momentu. Todėl daugelis „Formulės-1“ specialistų šiai ekipai prognozavo gerą pasirodymą, dėl Imolos trasos lėtų posūkių ir juos skiriančių trumpų tiesiųjų.

Komentarai (28)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Artz
| 04/24 00:59 Atsakyti
Tas pats kaip Y.Ide, tas pats kaip ankstesnysis(pries ~4metus) J.Trulli ir T.Sato. :) Jauniems stinga protelio, o drasos pilnos kelnes :P
Andrejus
| 04/23 17:19 Atsakyti
NA atrodo, kad toro roso ne ka isspaude si savaitgali is savo bolido...
Airis (BMW)
| 04/23 14:42 Atsakyti
nu ziuresim ziuresim.. :)
zvaigzde
| 04/23 12:29 Atsakyti
o spedas liks koks 12
zvaigzde
| 04/23 12:28 Atsakyti
Manau liuzi gali ir 1taska paimt
Karlitaz
| 04/23 10:59 Atsakyti
Man jis tampa panasus i SATO...nelabai turi sveiko proto.
spree
| 04/23 10:13 Atsakyti
protingiausias>>>tai normalus reiskinys,kad zmogus is stipriausios pasaulio valstybes jauciasi aukstesnis uz kitus,beveik visi amerikieciai tokie.cia tas pats kad paimtum negra is afrikos ir jo nekestum kad jis biednas ir neturi uz ka valgyt.Tad i tokius pasisakymus isvis nereikia kreipti demesio
Protingiauses
| 04/23 09:57 Atsakyti
spree>>> Man labiausiai uzkliuvo netai kad jis pasiunte DC, bet kad isivaizduoja esa aukstesnes klases pasaulio pilietis (God Bles Amerca),ir labai keles kai yra eilinis sudelis.
kestuiis4
| 04/23 00:29 Atsakyti
„...tokia jau ta šių metų kvalifikacija...“ tik jam ir zinot kaip ten anksciau buvo :)
carter911
| 04/23 00:11 Atsakyti
pamatysit... rytoj arba Clienas, arba Spiedas, arba Sato pirmam posyki kazka nudauz:D idomu kas bus auka? gal wel kimis? butu geraj jaj nudauztu nuo wajzdo antaky...tuomet sulauktumeme dau idomiu komentaru:)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas