Nauju F-1 variklio formatu rimtai susidomėjęs „Aston Martin“ toliau didina specialistų gretas ir pradeda darbus ties F-1 motoro koncepcija.
„Aston Martin“, kuris kitais metais taps pagrindiniu „Red Bull“ rėmėju, neslepia susidomėjimo nauju F-1 variklio formatu, bet anot gamintojo vadovo Andy Palmerio teigimu, į sportą įžengs tik tuo atveju, jei išlaidos čempionate bus stipriai sumažintos.
Nepaisant to, jog dar nėra galutinai aišku ar „Aston Martin“ nuo 2021 m. dalyvaus F-1, gamintojas negaišta laiko veltui ir samdo „Formulės-1“ specialistus, kurie jau pradėjo darbą prie F-1 motoro koncepcijos.
Buvęs „Ferrari“ specialistas Joergas Rossas, dirbęs italų komandoje nuo 2004 m. iki 2007 m., „Aston Martin“ gretas papildė šių metų rugpjūčio mėnesį ir buvo paskirtas dirbti prie gamintojo F-1 koncepcijos.
J. Rossas dirba kartu su kitu buvusiu „Ferrari“ specialistu Luca Marmorini, kuris anksčiau „Aston Martin“ buvo pasamdytas kaip konsultantas.
„Pasirašiau sutartį su Luca, kad padėtų kurti ir tobulinti koncepcinį variklį“, - sakė „Aston martin“ vadovas A. Palmeris.
„Man taip pat pavyko prisivilioti Joergą. Jis buvęs F-1 „Ferrari“ specialistas ir jau kurį laiką dirba su varikliais. Toliau jis dirbs su F-1 projektu. Tad turime du gerus žmones, kurie padės plėtoti F-1 projektą ir mūsų koncepciją.“
„Luca prie savo koncepcijos pradėjo dirbti tik praėjusią savaitę. Tad tai yra tik pati pradžia. Bet džiugu, jog jį turime savo gretose. Savo žiniomis jis padės mums sutaupyti daug laiko.“